Sayfa 92/404 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 3227 madde; 729 - 736 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by Borsacım Yazıyı Oku
    2005 ten beri borsadayım bu eşşeğin gördüğü maksimum rakam yalan olmasın 33'tü galiba. Yani 10 sene önce. O kadar zamandır kağıdı 7 ile 22 arası gezdirdiler yani 10 sene boyunca. Milletin lanet etmekte hakkı var bence.

"Her Koyun Kendi Bacağından Asılır"
    Sayın borsacım sen de biraz sabırlı ol bence
    On sene önceki 33 lü fiyatları fazlasıyla telafi edecek bir şirketin ortaklarıyız
    Biraz daha sabredin
    Kesinlikle tahta yapıcı spekülatörün algı oyunlarına yenik düşüp bunca zaman cefasını çektiğiniz
    şirketinizin herşey olumlu olmuşken hisselerini satmayın tavsiyesinde bulunuyorum
    Şahsen ben öyle yapıyorum

2. Ayrıca değerli arkadaşlar geçtiğimiz sene mares otelimizi kiralayan Alman merkezli Labranda şirketi
    mares otelimizden son derece memnun olduğunu düşünüyorum
    Bu yaz sezon boyunca otelimizin 1100 yatak kapasitesi tamamen dolu bir şekilde sezonu geçirdiler
    Otelimizde konaklayanların yüzde 90 ı Rus turistlerden oluşuyordu
    İnanmak istemeyenler googla Labranda mares otel yorumu yazsın
    Gelen siteden otelimizle ilgili yorumları okuyarak otelimizin yüzde yüz dolulukla çalıştığını görsün

3. Değerli arkadaşlar biraz daha sabırlı olalım ve şirketimize güvenelim
    İki hafta içinde dokuz aylık bilanço gelecek
    Kar rakamımızın üç dört trilyon olacağını düşünüyorum
    Ayces, martı otel, metur otel, Kuştur, Utopya otel gibi borsada işlem gören diğer turizm
    şirketlerine baktığınızda hiçbirinin mali yapısının ve karlılığının bizim şirket gibi olmadığını görebilirsiniz
    Dolayısı ile şirketimizle ilgili yepyeni harika günlerin başlangıcının çok çok yakın olduğu düşüncesindeyim
    Herkese iyi bir gün olsun...YTD...

4. arkadaşlar son zamanlardaki yükselişin sebebi 49 yıla uzatma meselesindeki beklentiydi,dün itibariyle başbakan turizm bölgelerindeki otellerin kiralama süresini 49 yıl daha uzattık şeklinde açıklama yaptı dolayısıyla beklenti bitti ve klasik beklenti satın alınır gerçekleşince satılır durumu şu anda gerçekleşiyor o sebeple hisse önceki fiyatlarına geri dönüyor,hisseyi yükseltilmiş fiyatlardan ky ya satmak içinde biraz tecrübesi olan herkesin farkettigini tahmin ettigim gibi ne gerekirse yapılıyor,hiç zamanım olmadıgı için kimse lütfen bana cevap yazmasınki konu uzamasın,sadece gördügümü yazdım bitti,hissenin gelecegiyle ilgilide bilirkişi raporu iyi gelirse çok iyi kötü gelirse çok kötü olacaktır bunuda söylemiş olayımki kimse bişey sormasın yoksa özelden çok soru geliyor,herkese bol kazançlar dilerim,yazdıklarım kendi düşüncem olup asla yatırım tavsiyesi degildir

5.  Alıntı Originally Posted by GökhanKaya Yazıyı Oku
    arkadaşlar son zamanlardaki yükselişin sebebi 49 yıla uzatma meselesindeki beklentiydi,dün itibariyle başbakan turizm bölgelerindeki otellerin kiralama süresini 49 yıl daha uzattık şeklinde açıklama yaptı dolayısıyla beklenti bitti ve klasik beklenti satın alınır gerçekleşince satılır durumu şu anda gerçekleşiyor o sebeple hisse önceki fiyatlarına geri dönüyor,hisseyi yükseltilmiş fiyatlardan ky ya satmak içinde biraz tecrübesi olan herkesin farkettigini tahmin ettigim gibi ne gerekirse yapılıyor,hiç zamanım olmadıgı için kimse lütfen bana cevap yazmasınki konu uzamasın,sadece gördügümü yazdım bitti,hissenin gelecegiyle ilgilide bilirkişi raporu iyi gelirse çok iyi kötü gelirse çok kötü olacaktır bunuda söylemiş olayımki kimse bişey sormasın yoksa özelden çok soru geliyor,herkese bol kazançlar dilerim,yazdıklarım kendi düşüncem olup asla yatırım tavsiyesi degildir
    Sayın gökhankaya zamanın olursa yorumumu okursun
    Lakin burda çok küçük birikimlerini değerlendiren ve şirkete ortak olan hissedarlar yanlış bir algıya kapılmasın
    diye yaptığın yoruma açıklık getireyim istedim
    Öncelikle 49 yıllığına tekrar uzatılan turizm tahsisinin beklentisinin bittiğini
    ve hissenin düşüşe geçtiğini yazmışsın
    Esas beklenti şimdi başlıyor
    2006 yılında şirket mares otelin satılması ve değerlendirilmesi kararı aldığında 6 tl lerden 35 tl ye bir ayda
    gittiğini hatırlatmak isterim

6. Ayrıca son iki üç gündür 49 yıllık tahsis sürelerinin yenilenmesi kararı sonrası
    martı otel ve martı gyo hisselerinde yüzde 50 lik yükselişi dikkatlerinize getirmek isterim

7. Ayrıca talya otelimizin yürütmesinin durdurulması ile ilgili süreçte
    bilirkişi raporunu 11 temmuz 2017 de mahkemeye sundu
    bu bilgi 6 aylık faaliyet raporumuzda yazıyor
    Ben şahsen bu konuda bir sorun olacağını zannetmiyorum
    Çok kısa bir zaman içinde Talya otelimizin yapımına yönelik tüm hazırlıklar bitmiş olacak
    1 ekimden itibaren yürürlüğe giren yeni imar yönetmeliği de bizim açımızdan olumlu
    Son olarak birkaç gün önce basında yer almıştı
    Yapı ruhsatlarının verilmesinde tek imza dönemi getirilerek inşaat süreçleri kısaltılıyor diye
    Dolayısı ile sayın ortaklar kasada bulunan 35 trilton nakitimiz ile
    Sahip olduğumuz turizm teşvikimiz ile Talya otelimiz çok kolay bir sekilde yapıcaktır...YTD...

8. Sayn hfy iyi guzel soyluyosunda fazla iyimsersin.. ne zamndan beri bu kagidi tasiyosun.. bana biraz pazarliyosun gibi geldi

Sayfa 92/404 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •