Sayfa 92/227 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 1809 madde; 729 - 736 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bu halka arzları anlamakta güçlük çekiyorum. Herkes bu fiyatlara almak için yarışıyorsa neden şirket 3 güm önce 9 tlye bu lotları arz ediyor. Bu olay şuna benziyor evimi 500.000 tlye satıyorum 3 gün sonra evimi 700.000 tlye almak için herkes birbirini yiyor. Neyse biz ky bir çok şeyi anlayamayacağız herhal. Herkese iyi bir gün dilerim. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. Arkadaşlar birisi satiyorsa birisi alıyor. Şöyle olacak böyle olacak alanın elinde kalacak tavan çözecek bilmem ne! Amacınız ne elinizde kaç lot var! Tavan cozse taban olsa zararınız ne olur? Yani zenginin malı zugurdun çenesini yorar misali. İzleyelim görelim. İlelebet gitmeyecek elbette bir yerde gevşer. Buna sizin ongorunuz karar vermeyecek. Alıcı satıcı iştahı karar verecek.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

3.  Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Bu halka arzları anlamakta güçlük çekiyorum. Herkes bu fiyatlara almak için yarışıyorsa neden şirket 3 güm önce 9 tlye bu lotları arz ediyor. Bu olay şuna benziyor evimi 500.000 tlye satıyorum 3 gün sonra evimi 700.000 tlye almak için herkes birbirini yiyor. Neyse biz ky bir çok şeyi anlayamayacağız herhal. Herkese iyi bir gün dilerim. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Dostum 9 tl bıle pahalı bır fıyat aslında.. 13 tl den halka arzda kimse almaz bu senedı hadı aldı diyelim bır gün sonra taban serileri başlar.. Kaldıkı yurt dışı pıyasalarda da durum böyle halka arzlar hep coşkuyla karşılanıyor. Pıyasada para var bu parada gırecek bır yer arıyor.. Ama son alıcı olmamak lazım.. Yoksa bekler durursunuz..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Bazı KY hisse alamamış. Burada gelip yok elinizde patlayacak yok şöyle böyle olacak diye yorumlar yapıyorlar. Herkes özgür iradesi ile kendisi kararını verip yatırım yapar. Gereksiz yorumlar yapmanın anlamı yok. Şirket ile ilgili haberler, alıcı - satıcı, derinlik vs paylaşan arkadaşlarımızın postunun geriye düşmesine sebep olmayın!

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Yakında ağlama duvarına döner burası.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Toprak Yazıyı Oku
    Yakında ağlama duvarına döner burası.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ... ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Ben sattım bu kadar işlem hacmi fazla 2 lotu verdim 13.160 den artık alım zamanı değil gibi geliyor bana Alanlara bakarsak küçük yatırımcı alıyor tavana sürüklüyor o yüzden riskli

Gedik den de verdim orada da az bir şey vardı artık çekildim kenara izleme konumunda olacağım

8. Kervan Gıda, halka arzdan sağladığı 337 milyon TL'nin bir kısmını dövize yatırdı

KAYNAK T24

Sayfa 92/227 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •