Sayfa 92/124 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 729 - 736 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. Diğer bölgelerde durum ne bilmiyorum ama İzmir Çeşme’de 2 aydır kafayı yedi rüzgar gülleri dönmekten.

Mevlevi semazenleri bile bu kadar hızlı dönmüyor.

3. ve 4. çeyrek rekor karlar gelecektir.

1 milyar yıllık kar bekliyorum.

2. Enerji üretiminde rüzgar oranı ile ilgili güzel bir çalışma.

https://twitter.com/_bruglione_/stat...XsPVuVSG6j7xdA

Brüt kar,,hasılatın %85 i,, satılan malın maliyeti %15,,oldukça iyi rakamlar.Büyüme odaklı bir hisse görünümünde.
    Net kar ise hasilatın %63 ü,,,,%10-15 e çalışan şirketler var ki,,,%63 oldukça yüksek rakamlar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Brüt kar,,hasılatın %85 i,, satılan malın maliyeti %15,,oldukça iyi rakamlar.Büyüme odaklı bir hisse görünümünde.
    Net kar ise hasilatın %63 ü,,,,%10-15 e çalışan şirketler var ki,,,%63 oldukça yüksek rakamlar.
    Önümüzdeki aylar gwind rüzgarı arkasına çok daha fazla alacak, rüzgar sert estikçe gwind borsada esecek.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Önümüzdeki aylar gwind rüzgarı arkasına çok daha fazla alacak, rüzgar sert estikçe gwind borsada esecek.
    Yenilenebilir enerjide maliyetler oldukça düşük oluyor,,güller açıldıkça kar daha da artar.
    Nerde rüzgar bol,kur güz güllerini,,hep baharı yaşa
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. Kısa vade beklentiye girmek bu seviyelerden üzebilir, bazı şeyleri erken fiyatlarsa bilemem ama sürekli yorumlayan biri olarak bunu yazmak zorundayım. Vakti olan, gerçek bir ortaklık olarak düşünen için sorun yok. Bu yatırımımda pozisyonum hisse fiyatından bağımsızdır, yenilenebilir enerjiye olan inanç ve ilgim, bağımı güçlendiriyor.

7. Kısa vade için bir şey beklemiyorum zaten. 2. çeyrek beklentim 1. çeyrek karına yakın bir rakam gelirse benim için kafi. 3. ve 4. çeyrekler için yüksek beklentim var ama. Yılllık yaklaşık 1 milyar kar ile kapatmasını beklerim. 10 fk ile 20 liraya kadar potansiyel barındırır benim için. 7 ay vadede iyi bir getiri bence.

Sayfa 92/124 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •