Onemli Gunler Banner
Sayfa 92/217 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 1734 madde; 729 - 736 arası.

Konu: Seçimde Hile mi hazımsızlık mı

1. Ben bunu biryerlerden tanıyorum !

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. TC-CAN tescili Airbus A340–500 tipi uçak
    TC-TUR tescilli Airbus A330-200 tipi uçağı
    TC-ANA tescilli Airbus A319CJ tipi uçak
    TC-ATA, TC-DAP ve TC-KOP tescilli Amerikan yapımı Gulfstream G550 model 3 uçak,
    Gulfstream G450 model TC-GAP ile TC-LAA ve TC-LAB tescilli 2 adet Cessna Citation V model uçak
    3 helikopter
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Olağanüstü Hal bahane edilerek alınan yetki ile Meclis devredışı bırakılmıştı biliyorsunuz. Bu bahane ile el atılmayan alan kalmadı. Oysa sadece olağanüstü hal ilanına neden olan konuları kapsaması gereken OHAL kararnameleri, her alanda kullanıldı, kullanılıyor. Son çıkarılan kararname ile Tv'lerde yayınlanan "Evlilik Programları" yasaklandı. Hiç izlemediğimi belirteyim. Sadece demokrasiye nasıl veda ettiğimizi göstermek için paylaştım.
    alıntı

4. - “Elektrik dahil bütün işkence yöntemlerini yaşadık ama en ağırı cinsel işkenceydi.”
    - “Tecavüz ettikleri kadınları kanlı etekleriyle koğuş koğuş dolaştırdılar.”
    - “Kocasının yanına getirdiler kadını, sordular ‘Kim bunun kocası’ ardından da ‘Şimdi tecavüz etmeye götürüyoruz’ dediler.”
    - “Etekleri başlarımıza geçiriyor, altımızın çıplak olmasını sağlıyor, ‘gez’ diyorlardı.”
    - “Sütyenlerimize elektrik veriyorlardı.”
    - “Banyodan çıkıp bornozla karşımıza gelirler ve bize baka baka mastürbasyon yaparlardı.”
    - “En büyük işkence başka kadınların çığlıklarını dinlemekti”
    - “11 yaşında ikiz oğulları olan arkadaşımızın, oğullarına işkence yapıp sesini ona dinletmişlerdi.”
    - “Lağım sularının içine zorla kadınları soktular.”
    - “Serbest bırakıldım ve eve gittim. Beni yıllarca görmeyen annemin bana ilk dediği şey, ‘Bunca yıl neredeydin?’ olup, kızlık muayenesine götürdü.”
    Alıntı:12 Eylül'ün Kadın Yüzleri Filmi

5. “Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinin 1267 (1999), 1988 (2011) ve 1989 (2011) sayılı kararlarıyla listelenen kişi, kuruluş veya organizasyonların tasarrufunda bulunan malvarlığının dondurulmasına ilişkin 30/9/2013 tarihli ve 2013/5428 sayılı Bakanlar Kurulu Kararının eki (1) sayılı listenin “A- DEAŞ ve El-Kaide ile Bağlantılı Gerçek Kişiler” başlıklı bölümünün 138 inci sırasında yer alan GULBUDDIN HEKMATYAR isimli şahsa ilişkin hüküm yürürlükten kaldırılmıştır.”

Erdoğan’dan dizinin dibinde oturduğu Hikmetyar’a hizmette sınır yok!

http://gazetemanifesto.com/2017/04/2...tte-sinir-yok/

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 92/217 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •