Sayfa 92/618 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 4940 madde; 729 - 736 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. İki gün öncesinin takasları geldi..citi satmış doçe almış...meksa citinin malını satmış ..ak yatırım doçe adına mal toplamış..
    Son düzenleme : emektar; 21-04-2020 saat: 14:52.

2. bu ne ya yıne mı dayak yedık. bıtmedı gıttı satıslar. hısse dıpte kaldı. bır tekfen bır bu baş belası.

3. aslında tffen ve bu borsanın en sağlam hisseleri ama burası borsa diğil kumarhane ..

4. bundan adam olmaz tuborg kaya gibi durdu bu şıçtı ..

5.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    bundan adam olmaz tuborg kaya gibi durdu bu şıçtı ..
    holdıg den de nagatıf ayrışıyor anlamadım kı ısuzu aghol mıgros iyi durumda ccola da tepkı verdı bunda nasıl bır mallık varsa en dıpten kapadık garantı ile yarısıyor dususte

6. yönetimin aldığı temettü kararı var.genel kurulun onayına sunulacak...yönetim ne derse o olur. yönetim kurulu.. aynı zamanda genel kurulun büyük ortakları yani şirket sahipleri.
    hisseye gelince..bu baskı bir yerde çözülecek...belki genel kurul sonrası belkide 6 mayıs bilançosunda...
    geçmiş grafiklere bakmak lazım belki bir ipucu verir.genel kurul öncesi ve bilanço öncesi nasıl nasıl hareket etmiş..

7.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    İki gün öncesinin takasları geldi..citi satmış doçe almış...meksa citinin malını satmış ..ak yatırım doçe adına mal toplamış..
    Şoför uşağa,uşak aşçıya, aşçı şoföre sonra hepsi
    ......o hesap.düzen düzülen

8. pirinç kırklı ve gulükoz şuruplu milli biramızın kendide berbat hisseside..

Sayfa 92/618 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •