Sayfa 921/1030 İlkİlk ... 4218218719119199209219229239319711021 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,361 - 7,368 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    dövize çok kayma olacak..zaten amaç düşük faiz yüksek kur,ama paralar eurobonda veya yurtdışına kayarsa o zaman döviz krizine benzin dökülür
    TL den dövize geçilmesi enflasyonu coşturur. O da faizleri... Sakince izlemek mantıklı....
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. SON DAKİKA… Erdoğan Prens Selman’la görüştü!
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, telefonda görüştü.

Çok umutlandım Bir hediyede prensten gelirmi dersiniz reise.itibar önemlidir.

3.  Alıntı Originally Posted by d.ricardo Yazıyı Oku
    Ben HSBC 26,5 tan 92 gün bağladım gitti. Bu oran baska hiçbir yerde yok. Hepsine sordum tek tek. Bana göre daha da düşecek oranlar. 2 hafta önce 29 dan bağlanıyordu HSBC 3 aylık.
    2 haftadan bu yana kriz mi bitti acaba?
    Yani her sey muhtesem olsa borsa neden bu kadar düşsün?
    Gerci dolari baya bitirdiler. Belki de ondandir

Yatirim tavsiyesi degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by d.ricardo Yazıyı Oku
    Ben HSBC 26,5 tan 92 gün bağladım gitti. Bu oran baska hiçbir yerde yok. Hepsine sordum tek tek. Bana göre daha da düşecek oranlar. 2 hafta önce 29 dan bağlanıyordu HSBC 3 aylık.
    Ben de dün 26.50’den bağlamıştım 92 gün olarak. Sonra 3 ay sonra bu oranı da belki zor bulacğımı düşünerek bu süreyi 181 gün olarak uzattım, artık 6 ay boyunca kafamı dinleyebilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Ben de dün 26.50’den bağlamıştım 92 gün olarak. Sonra 3 ay sonra bu oranı da belki zor bulacğımı düşünerek bu süreyi 181 gün olarak uzattım, artık 6 ay boyunca kafamı dinleyebilirim.

Stopaj %3 mi kesildi 181 güne.?

6.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku

Siz hangi bankadan bağladınız ?

7.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Stopaj %3 mi kesildi 181 güne.?
    Evet arkadaşlar, stopaj oranı %3

8.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    Siz hangi bankadan bağladınız ?
    Ben de aynı şekilde HSBC’den bağladım, bir de premium müşteri yaptılar, artık ne demekse

Sayfa 921/1030 İlkİlk ... 4218218719119199209219229239319711021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •