Sayfa 921/963 İlkİlk ... 421821871911919920921922923931 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 7,361 - 7,368 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Adamlar 40 50 kuruş mal toplayamadan gitti. 12 den fazla uzaklaşmak istemiyor ve 13 altını göstermek istiyor gibi mal toplamak için. Borsa ve onsun eksi yapsa hiç acımaz tanıdığım spek. karı artmış ve hala artmakta olan ve 1 sene önceki fiyatında olan başka bir hisse var mıdır acaba. Kağıt nasıl bir grubun eline düşmüşse resmen işkence çekiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Haber mi düşecek?
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,391
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4. Ne gündü be. Adamlar 1 milyon toplamışken sonunda günü 200 bin artı mal ile kapattı. Mehmet yazır in twitleri ile bayağı ky atladı kağıta. Giresun konaklıyı biliyorduk ama onunla ilgili gelişmeler olursa çok güzel olur. Bundan sonrası çok hareketli geçebilir. Adamlar bilançodan 2 hafta önce harekete başlasalardı ellerinde kaç milyon fazladan lot olabilirdi. Millete işkence çektirmeye alışmışlardı ama umarım mehmet yazırın dedikleri doğru çıkarda bundan sonra gülen biz oluruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    Ne gündü be. Adamlar 1 milyon toplamışken sonunda günü 200 bin artı mal ile kapattı. Mehmet yazır in twitleri ile bayağı ky atladı kağıta. Giresun konaklıyı biliyorduk ama onunla ilgili gelişmeler olursa çok güzel olur. Bundan sonrası çok hareketli geçebilir. Adamlar bilançodan 2 hafta önce harekete başlasalardı ellerinde kaç milyon fazladan lot olabilirdi. Millete işkence çektirmeye alışmışlardı ama umarım mehmet yazırın dedikleri doğru çıkarda bundan sonra gülen biz oluruz.
    Siz söyledikten sonra dikkatlice okudum ve oceans nickli sahsın rewet yaptıgını gördüm. mardinli, oceans ve tunabeyi paylaşırsa rahat olun x2 yapar. Grup oılar**k hareket ediyorlar. Aneli 7.70 kadar götürdüler 3,69 kadar caktılar, usak 2.20 den alıpğ 3.05 kadar götürüp caktılar.
    Gelelim ipeke ipeke o sekilde spek numaraları tutmaz lakin, yıllardır beklenen Konaklı madeni konuısundada adım atılmalı.Proje tayyipin önüne konuldu demiş. aşagı bi link bırakıyorum. gümüşhane madeni ile alakalı 3 aydakı basvuruları ile alakalı devletin kurumuna yaptıkları başvuru ;

http://www.mapeg.gov.tr/Duyurular/on...er_232021.aspx
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Siz söyledikten sonra dikkatlice okudum ve oceans nickli sahsın rewet yaptıgını gördüm. mardinli, oceans ve tunabeyi paylaşırsa rahat olun x2 yapar. Grup oılar**k hareket ediyorlar. Aneli 7.70 kadar götürdüler 3,69 kadar caktılar, usak 2.20 den alıpğ 3.05 kadar götürüp caktılar.
    Gelelim ipeke ipeke o sekilde spek numaraları tutmaz lakin, yıllardır beklenen Konaklı madeni konuısundada adım atılmalı.Proje tayyipin önüne konuldu demiş. aşagı bi link bırakıyorum. gümüşhane madeni ile alakalı 3 aydakı basvuruları ile alakalı devletin kurumuna yaptıkları başvuru ;

http://www.mapeg.gov.tr/Duyurular/on...er_232021.aspx
    Daha öncede o tarz kişiler kağıtta iş yapmak istedi yalnız ekip izin vermemişti. Yalnz durum şimdi tamamen farklı. Ekip kontrolü her an kaybedebilir. Çok fazla gelişme olma potansiyeli var ve artık yavaş yavaş ayak sesleri gelmeye başladı. Adamlar 1 milyon lot toplamışken tavan yapmıyor. İşleri gittikçe zorlaşıyor. Yatırım tavsiye değildir

7. Adamlar almış 13.50 den götürmüş 14.60'a sonradan da çakmış her gördüğüne tuzlukla koşan yurdum insanına, bugun yine başladığı yere 13.50 ye geri dönmüş, ama mesajlara bakınca sanıyorsun ki bu gun de 14.60 dan 15.50 falan yapmış...

Adamlar yurdum insani sayesinde bayram primlerini de çıkarmış oldular... Daha once yüzlerce kez yaptıkları gibi. Kendileri bile sasiriyordur ayni oyunu 100 defa oynuyoruz hala bir ton dolandiracak adam bulabiliyoruz diye...

8. Bugünü de boşa harcadı elemanlar. Şirketin karı artmış, yeni rezer iddiaları, ons yükselmiş, mahkeme ile ilgili iddialar. Ama fiyat 1 sene önceki fiyat. Nedeni elemanalr mali toplayamadı. Ee sen yukarı sürmezsen tabii toplayamazsın. 2 sene de toplayamadığın mali zaman ky lehine işlemeye başlamışken toplayabilirsin. Çok zor. Bu Kağıtın toplanabilmesi için paralı bir ekip gelmeli. bakalım önümüzdeki haftalar da ne yapacaklar.
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 921/963 İlkİlk ... 421821871911919920921922923931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •