Sayfa 921/1009 İlkİlk ... 421821871911919920921922923931971 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,361 - 7,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Sıralamayı yaptınız da oyu nereye verdiniz asıl önemli olan o! Ben demiştim demek de yetmiyor, dediklerinizin gereğini de yaptınız mı?
    Mevcut iktidara muhalif, vatanını seven biri bu seçimde nereye vermeliydi oyunu sizce?

Bu günde yabancı malı boca ederse Artık Borsa da uzun süre çorba çıkmaz a.q ...

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Mevcut iktidara muhalif, vatanını seven biri bu seçimde nereye vermeliydi oyunu sizce?
    Yukarıda yazdım

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Yukarıda yazdım
    Görmedim. Neyse.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Görmedim. Neyse.
    Zafer iyip

6. Yerle yeksan olmuş ekonomi de, KK yı aday gösterip ilk tur ilk tur tutturup Hdpnin aday çıkartmaması ile iktidarın eline seçimde kullanabileceği tek kozu vermeyi burada herkes akıl edebilir ama ülkeyi yönetme iddiasında olanlar edemedi. Biz Hdp nin oyunu alalım, diğerleri seve seve verecek nasılsa dediler gördüler seve seveyi. Hdp ve bileşenlerinde yüzde 10-12 oy var. Mansur-Ekrem ikilisinde en fazla ikinci turda sandık protesto edilir, ya da seçmen serbest bırakılırdı. Her iki durumda da Mansur-Ekrem e kayacak oran daha fazla olurdu. Evet belki Hakkari de Şırnak ta seçmen sandığa gidemezdi ama metropollerde ki seçmen gider Başkan Yardımcısı Ekrem için oyunu atardı, ehven-i şer der yine atardı. Sinan Oğan zaten aday olmayacaktı böyle bir durumda Ümit Özdağ Mansur aday olursa destekleyeceğim demişti.

Artı masa faciası yaşanmayacak İyi Partinin MHP ve Erdoğan a kayan oyu da iyice konsolide olmuş olacaktı.

Ha yine de sonuç değişmeyebilirdi o da bir ihtimal. Mansur Yavaşın seçim performansı zayıftı. Ama doğrusu buydu. En azından, en kötü ihtimal ikinci tura seçmen çok daha inançlı gidecekti. Kilit gerçekten Hdp ve ortaklarının oyu olacak, iktidarın elinden tek propaganda malzemesi alınmış olacaktı.

Hdp seçmenine Erdoğan a oy attırmak en zor şey, imkansıza yakın. Zaten Hdp de böyle bir karar alamazdı imkansız. Dediğim gibi seçmen serbest bırakılacaktı. Sonuçta olacak olan da belliydi.

Sinan Oğan diyorya sağ seçmeni tanımıyorlar. Aynen öyle hiç ama hiç tanımıyorlar. Meral Akşener buna itiraz etti. Tarzı yanlıştı ama itirazı çok doğruydu. Haklı olduğu da sonuçlardan çok belli.

Benim bulunduğum yerde 2015 Kasım da yüzde 60 alan AKP 39 a düştü. 2018 te 54 idi. Ama Erdoğan hala 60 üzeri. Sağ tandanslı doğru bir aday ile 50, belki de altına düşmesi garanti idi. Tüm İç Anadolu ve Karadeniz için geçerli bu hemen hemen.
    Son düzenleme : tospa; 16-05-2023 saat: 09:40.

7. Meral akşener'in masayı terk etmesinden sonra burada kızanlanlar vardı ... sessizliğe büründüler... malesef Türkiyedeki sosyolojik yapıyı yeterince araştırmadan... chp mitinginde pkk işareti yapıldığını iddia eden vatandaşları duydum, zafer işareti için... algı her şeydir, hitap ettiğiniz kitlenin seviyesi bu..

8. Aynen katılıyorum, etrafımdakilerede hep bunu söyledim.
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Yerle yeksan olmuş ekonomi de, KK yı aday gösterip ilk tur ilk tur tutturup Hdpnin aday çıkartmaması ile iktidarın eline seçimde kullanabileceği tek kozu vermeyi burada herkes akıl edebilir ama ülkeyi yönetme iddiasında olanlar edemedi. Biz Hdp nin oyunu alalım, diğerleri seve seve verecek nasılsa dediler gördüler seve seveyi. Hdp ve bileşenlerinde yüzde 10-12 oy var. Mansur-Ekrem ikilisinde en fazla ikinci turda sandık protesto edilir, ya da seçmen serbest bırakılırdı. Her iki durumda da Mansur-Ekrem e kayacak oran daha fazla olurdu. Evet belki Hakkari de Şırnak ta seçmen sandığa gidemezdi ama metropollerde ki seçmen gider Başkan Yardımcısı Ekrem için oyunu atardı, ehven-i şer der yine atardı. Sinan Oğan zaten aday olmayacaktı böyle bir durumda Ümit Özdağ Mansur aday olursa destekleyeceğim demişti.

Artı masa faciası yaşanmayacak İyi Partinin MHP ve Erdoğan a kayan oyu da iyice konsolide olmuş olacaktı.

Ha yine de sonuç değişmeyebilirdi o da bir ihtimal. Mansur Yavaşın seçim performansı zayıftı. Ama doğrusu buydu. En azından, en kötü ihtimal ikinci tura seçmen çok daha inançlı gidecekti. Kilit gerçekten Hdp ve ortaklarının oyu olacak, iktidarın elinden tek propaganda malzemesi alınmış olacaktı.

Hdp seçmenine Erdoğan a oy attırmak en zor şey, imkansıza yakın. Zaten Hdp de böyle bir karar alamazdı imkansız. Dediğim gibi seçmen serbest bırakılacaktı. Sonuçta olacak olan da belliydi.

Sinan Oğan diyorya sağ seçmeni tanımıyorlar. Aynen öyle hiç ama hiç tanımıyorlar. Meral Akşener buna itiraz etti. Tarzı yanlıştı ama itirazı çok doğruydu. Haklı olduğu da sonuçlardan çok belli.

Benim bulunduğum yerde 2015 Kasım da yüzde 60 alan AKP 39 a düştü. 2018 te 54 idi. Ama Erdoğan hala 60 üzeri. Sağ tandanslı doğru bir aday ile 50, belki de altına düşmesi garanti idi. Tüm İç Anadolu ve Karadeniz için geçerli bu hemen hemen.
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 921/1009 İlkİlk ... 421821871911919920921922923931971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •