Sayfa 922/1000 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,369 - 7,376 arası.

Konu: Viop XLIII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    bu çıkış viop işlemi yapıp stop koymayan, düşmesi lazım - yükselmesi lazımcı arkadaşlara ders olmuştur( en azından batmayanlara)

hissede bile paçal yapılmaması gerekirken viop endeks ve hissede paçal olur mu abiler???

27 yıldır bu piyasadayım herşeyi gördüm derken yepyeni bir olay görüyorum. bu sebeple stop yapmayı beceremiyorum diyen, iş trende dönmüşken bile hâlâ yanlış pozda ısrar eden arkadaşlarım viop sizin için son olur...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

2.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Bugün en fazla açığa satış gerçekleşen ilk 10 hisse
    AKBNK 4.3 mlyr tl hacim ile rekor kırmış,
    O kadar açık iyi cesaret,muhtemelen tahtacıyla anlaşmıştır yoksa anektarı alırlardı.
    Yarın akb izliyelim belki ekmek çıkar

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3. Sn Berkimcans.
    Vadeli tarafla beraber bakınca durum nasıl oluyor.
    Çünkü
    Bankaların vadeli tarafında olağanüstü long şhort olayı var.
    Ve özellikle ahlatci bir acaip işlemleri var.
    Kontlatlar çok çok olağanüstü.
    İkisine beraber bakıyırmusun
     Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Bugün en fazla açığa satış gerçekleşen ilk 10 hisse
    AKBNK 4.3 mlyr tl hacim ile rekor kırmış,
    SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Mokokooooo geliyür

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    --- Yılmaz bu ne ?

*** Yaş odun ağam, senden başkası yakamaz.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6.  Alıntı Originally Posted by rebelyus Yazıyı Oku
    Skbnk ve tskb vadelinin takasi ne kadar garip bunlar ne yapmak istiyor bilen var mi?
    Bir kaç grup birleşmiş, çok çeşitli kurumlardan sanki bireysel vatandaş alımı şeklinde işlem yapıyormuş, ayak takımı geldi diye birileri elindekini satmış sonra da yerine koymak üzere peşinden gitmişler vs, alengilli işler bence. SPK işi çözünce belki ceza gelir birilerine.

Atilla Yeşilada o şekilde açıkladı ya da ben öyle anladım.

https://www.youtube.com/watch?v=7KzfwmHI8u8
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Vadeler arası fiyat farkı normal faizlerin üzerinde gibi, yakın vade ISCTR'de sıra dışı fark var. AKBNK'da prim düşüktü seans sonu YKBNK'daki farka eşitlenmiş.

Yani 21 gün bekleyen %5 alabiliyor.

YKBNK ve AKBNK'da %3

Yarı yarıya paranı kullansan %1,5 eder 21 gün için teminatta duran paraya da nema var yıllık %13 üzerinden o da yaklaşık %1 eder.

Büyük paranın teminat tamamlama gibi derdi olmadığı için hacim oluyor bence, portföy şirketleri vs de bu işe girdi deniyor.

Yeni KKM bu olabilir denmiş bir videoda da.

Bana göre spekülatif parayı yemleme ve yüksek faiz vererek dolara gitmesini engelleme operasyonu olabilir.

Orta boy traderler bence bu operasyonda silinebilir, satınca korkacak alınca arkandan gelecek bir ekip değil yeni tip oyuncular piyasaya çekiliyor olabilir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    kendini açığa düşürmüş gibi x kurumdan açık yaparsın. başka kurumda uzun pozisyondasındır misliyle. açıkçıyı sıkıştıralım diye long yığılınca , senin uzun pozisyonun ihya olur. falan filan şantirifinton. masa yuvarlak olduğu için kimin köşede durduğunu bilemezsin
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 922/1000 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •