Sayfa 922/1019 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 7,369 - 7,376 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Reis'm,hayırlı sabahlar.. Bizler için bilgileriniz ,öngörüleriniz çok kıymetlidir..Sağ olasınız..Anladığım kadarıyla olası bir şirket birleşmeleri sizi pek memnun eder gibi görünmüyor bilakis bu konu hakkında rahatsızlık duyduğunuz aşikar ,neden acaba diye sormak istiyorum çünkü birleşmeler bizim lehimize yada aleyhimize ne getirir neler götürür konusunda detaylı bilgiye sahip değilim daha doğrusu bu konuda siz, bizlerden çok daha bilgiye sahip ve donanımlısınız şahsen ben bu konularda yüzeysel bilgiye sahibim mesela çavuşoğullarının yine kendi menfaatleri doğrultusunda bir hinlikler,cinlikler,şeytanlıklar çevirdiğini tahmin edebiliyorum zaten bu güne dek pek hayırlı işler yapmadılar çalmaktan,soymaktan,yatırımcılarının alın terleri olan helal paralarını hileli ,şaibeli,alavereli manevralarla gasp etmekten başka..Dilerim bu saatten sonra yere düşmüş itibarlarını ayağa kaldırıp iyi,saygın,sözünün ehemmiyeti olan insan evladı olurlar..Allah
    önce ıslah sonra hidayet nasip etsin ..

2.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Reis'm,hayırlı sabahlar.. Bizler için bilgileriniz ,öngörüleriniz çok kıymetlidir..Sağ olasınız..Anladığım kadarıyla olası bir şirket birleşmeleri sizi pek memnun eder gibi görünmüyor bilakis bu konu hakkında rahatsızlık duyduğunuz aşikar ,neden acaba diye sormak istiyorum çünkü birleşmeler bizim lehimize yada aleyhimize ne getirir neler götürür konusunda detaylı bilgiye sahip değilim daha doğrusu bu konuda siz, bizlerden çok daha bilgiye sahip ve donanımlısınız şahsen ben bu konularda yüzeysel bilgiye sahibim mesela çavuşoğullarının yine kendi menfaatleri doğrultusunda bir hinlikler,cinlikler,şeytanlıklar çevirdiğini tahmin edebiliyorum zaten bu güne dek pek hayırlı işler yapmadılar çalmaktan,soymaktan,yatırımcılarının alın terleri olan helal paralarını hileli ,şaibeli,alavereli manevralarla gasp etmekten başka..Dilerim bu saatten sonra yere düşmüş itibarlarını ayağa kaldırıp iyi,saygın,sözünün ehemmiyeti olan insan evladı olurlar..Allah
    önce ıslah sonra hidayet nasip etsin ..
    Hayırlı günler şirketlerin birleşmesi benim için gerçekten önemli tek kalemde blançoları hesaplanacak özbal denizli cam pimaş gibi çok şirket birleşti patronun niyeti belkide blançoları hazırladıktan birleşecek olanları birleştirecek tasfiye edilecekleri tasfiye edecek güçlü blançoyla borsaya dönecek. Yada şirketleri konsolide ettikten sonra bağlı ortaklarını borsaya kote edecek bu durum şimdilik zor gibi. Çbs printaş birleşmelerden dolayı daha güçlü anlaşılır bi yapıya kavuşacak bağlı ortaklarında iştiraklerinde ne kadar hissesi var bu şirketlerin öz kaynakları nekadardır diye kafa yormuyacağız

3. o zaman ben olayı yanlış anladım ..Hayırlısı olur inşallah..Tşkkrler..

4. https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=652&page=827

Akant feniş inşaata başladımı bilgin varmı inşaat ruhsatları veriliyorsa 2025 ten önce ciddi gelişmeler olur o bölgede.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=652&page=827

Akant feniş inşaata başladımı bilgin varmı inşaat ruhsatları veriliyorsa 2025 ten önce ciddi gelişmeler olur o bölgede.

harfiyat alındı,uzun süredir bir hareket yok.2024 ortalarında o bölgede bence büyük değişim başlar diye tahmin ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    harfiyat alındı,uzun süredir bir hareket yok.2024 ortalarında o bölgede bence büyük değişim başlar diye tahmin ediyorum.
    Bölgede imar değişikliğine itirazlar olmuştu sorunlar çözülmüş olabilirmi feniş harfiyatı aldığına göre gelişme var.

7. S.A Arkadaşlar biliyorum beklentidesiniz benim gibi ama inanın laf almak çok zor iş ben 10...15 gün önce gelişme var mı diye sordum bir haftaya arsa satılıyor dedi aradığım kişi bu gün yine sordum mesajla cevap vermedi demek ki hala pürüzler var giderilmeyen.

8. Onur kardeşim takaslarda var mı bir değişiklik geçen yayınladığının harici.

Sayfa 922/1019 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •