Sayfa 925/1009 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935975 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,393 - 7,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Şahap kuru ile serbest piyasa kuru eşitlenmek üzere.
    Serbest piyasa kuru , Şahap’a yaklaştı iyice.

Şahap : 19,70
    Serbest: 20,03

Sahi seçim öncesi makas niye bu kadar açılmıştı?

Tuhaf işler. Çok tuhaf.
    Nakitle yurtdışına gitmek isteyenler vardı belki gerek kalmadı.

Twitter : Bugün Türkiye politikamızla ilgili bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Geçen hafta boyunca Türk Hükümeti ile müzakere halindeydik ve bize Twitter'ın mevcut mahkeme kararlarının tamamına uymayan tek sosyal medya kuruluşu olduğunu belirttiler.

Bu tür birkaç uyarıdan sonra, Twitter’a yönelik bant daraltılması konusunda son bir tehdit olduğuna inandığımız bir uyarı aldık ve bu nedenle Twitter'ı hafta sonunda yapılan seçim süresince kullanılabilir durumda tutmak için 4 hesaba ve 409 Tweete erişim engelleme işlemi uyguladık.

İfade özgürlüğü ile ilgili endişelerimizi doğrudan yetkililere ilettik.

Tüm taleplerde yaptığımız gibi burada da mahkeme kararlarına itiraz etmeye devam edeceğiz, ancak oy verme işleminin hemen öncesinde başvurulabilecek başka bir yasal yol yoktu.

Şu ana kadar erişim kısıtlamalarına konu içerik ile ilgili Twitter aleyhine beş mahkeme kararı düzenlenmiştir ve biz bunlardan dört tanesine itiraz ettik. İtirazlarımızdan biri reddedilirken, diğer üç mahkeme karari halen ilgili mahkemeler tarafından incelenmektedir. Beşinci mahkeme kararına yarın itiraz edeceğiz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Şöyle söyleyeyim hani şu Z kuşağını dansla kandıran muharremin partisi bile vitaminsizin projesiydi.
    Seçimden 3 gün önce ayrılması bile projeydi.
    kaset olayını da gerçekten rusya yaptı kılıçdaroğlu bence o konuda haklıydı.Çünkü kaset olayı en çok kimin işine yarıyordu bir düşünün. muharreme oy veren kitleye "bakın kılıçdaroğlu yine kasetle öne çıktı" algısını yapmak için rusya devreye girdi.

Muharremin kasetle çekilmesi en çok kılıçdaroğlunun işine yaramazdı ki nitekim öyle oldu muharreme oy verenlerin hepsi zafere oy verdi. ve zaferin eli daha da güçlendi şimdi..

en son da zafere giden oylar proje sahibine geri dönecek..
    Geçmiş olsun Z kuşağı... Güzel kandırıldın...

Ama artık "maaşım döviz bazlı çok düştü" diye ağlamak yok sen istedin bunu...
    Son düzenleme : vivatrader; 16-05-2023 saat: 12:09.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Öyle ya da böyle bu iş olmadı.Bence oyunu kuran kk yanlış kurdu.İstanbul seçimi simule edilmeliydi.İmamoğlu aday gösterilip sahaya sürülmeli chp de hdp nin dışardan desteği de asla ön plana alınmamalıydı.Temel arguman sadece ekonomi olmalıydı.Mansur da imamoğlu yanında gene cb yardımcılarından olarak lanse edilmeliydi.İmamoğlu gibi biri el altındayken niye kullanılmadı muamma.KK geçen seçimde çatı aday abdullah gül diye tutturduydu sonra inceyi öne sürdü,daha evvel durup dururken eknelettin dedi,kaç seçim sonrasında da ilk kez illa ben dedi.İktidar ne dediyse yaptı gibi bir şey.28 den sonra yazacaktım ama dayanamadım.Bize düşen muhalif seçmen olarak seçim pusulasında reis in karşısında vazo olsa ona oy kullanmaktı onu yaptık.Ortada mükemmel bir strateji var demedik ki.Şu anda kk ve chp için yazıabilecek olumsuz olguların iki katı akp ve reis te de var.Burada işte bizim halkımızın muhteşem feraseti gündeme geliyor.Sen enkaz altında kal bir hafta yardım alama enkaz altındaki yakınların kışın soğuğunda organizasyon bozukluğu ile can versin ,deprem sonrası üç ay sonra hala su yok çay yok de,halktan bağış iste devletten hala beklediğin ölçüde yardım alama ,devletin izin verdiği inşaat sektörünün yaptığı çarpık yapılaşmanın imar aflarının yüzünden öl ,devletin kurumu kızılay hakkın olan çadırı bağış yapan insanların parasının olduğu özel bir kuruma satsın sonra git firesiz akp ve erdoğan de hatta oyları artsın.Ne denir halkımız bu işte.Sonra milliyetçilik şu bu,yahu deprem bölgesinde oyumuz artmadı ,bu halk bu işte.Hak hukuk adalet liyakat talebi falan yok,az bişi ulufe az bişi milliyetçilik tamamdır konu kapanıyor.

İmamoğlunu aday gösterecektin,sonra ama onun davası var derlerse siyasi yasaklı olabilir o derlerse seçime girmeyecektin,seçimi protesto edecektin,bak nasıl iktidar çark edecekti,imamoğluna bir de mağduriyet silahını verdin mi bak ne oluyordu sandıklar.

6.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Yahu adamlar füze, roket, gemi, araba gösterip, kandil diyerek seçim aldı be şu ekonomik durumda. Hani adaletsizlik, liyakatsizlik, mahvolmuş kurumlar geçtim bunları geçtim. Çok kolaydı bunları boşa çıkarmak, hatta ellerinden almak. Sadece doğru bir adaya bakardı o kadar.

Adam açık açık çık karşıma dedi, onlarca medya trolü aylarca uğraştı çıksın diye. Gitti o da çıktı. Şaka gibi. Demokrat dedem. Ne diyeyim gözümüzün önünde oldu her şey.

Aylarca sustum ama çok doluyum yahu. Yazık gerçekten yazık oldu. Çok kolaydı, yata yata alınacak seçimdi be.
    bunların seçim sürecinde yaptıkları hataları say say bitmez; şunları da eklemeliyim:

yükselen ABD nefretini iyi okuyamadılar.
    yükselen milliyetçiliği hatta aşırı sağı pas geçtiler.
    yükselen korumacılık anlayışını da okuyamadılar..

öte yandan AKP ise bunları çok iyi kullandı..

yani, demek ki, sadece Obama'nın sosyal medya ekibine güvenerek olmuyormuş bu işler bay KK..

tweet atmaya devam et sen...
    ytd..

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İmamoğlunu aday gösterecektin,sonra ama onun davası var derlerse siyasi yasaklı olabilir o derlerse seçime girmeyecektin,seçimi protesto edecektin,bak nasıl iktidar çark edecekti,imamoğluna bir de mağduriyet silahını verdin mi bak ne oluyordu sandıklar.
    Öyle bir durumda Sine-i Millet'e gidiyorum dersin

bak o zaman en çok akp korkar. çünkü bu durumda tüm düyaca tanınmayan bir hükümet olur.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,680
    Millet ittifakı adayı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olsaydı, HDP dışarıda kalıp tamamen milliyetçilik tandanslı bir kampanya yürütülse bile oylar 48'i geçmezdi emin olun. çok dert etmeyin.

Anadolu'yu, Karadeniz'i ve insanlarını tanımak gerekiyor. Değiştirmeye çalışmayın, umut etmeyin.

Sayfa 925/1009 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •