Sayfa 926/1002 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936976 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,401 - 7,408 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tarrağımı alabilir artık ahali yerli ve milli tumofili, TOGG 300 kw.

Düşünün ki 2020 cereyanlı tumofil satışı sadece 844 adet, bunların vergisine kadar düşmüş durum vaziyet.
    hani elektrikli araçlarda vergi düşük olup teşvik edilecekti?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,871
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Görüntülere baktım çok ciddi durum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,871
    Siz siz olun, su seviyesi kapı yüksekliğini geçiyorsa kesinlikle kapıları açmayın. Yeni nesil arabalarda bir çok elektronik bağlantı tabandan geçiyor. Kurusa bile büyük hasar çıkıyor. İzalasyon iyi ise daha az hasarla kurtarırsınız. Bırakın suda yüzsün. Olan kaportaya olur.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Siz siz olun, su seviyesi kapı yüksekliğini geçiyorsa kesinlikle kapıları açmayın. Yeni nesil arabalarda bir çok elektronik bağlantı tabandan geçiyor. Kurusa bile büyük hasar çıkıyor. İzalasyon iyi ise daha az hasarla kurtarırsınız. Bırakın suda yüzsün. Olan kaportaya olur.
    Eskiden tavandan mi geçiyordu cereyan hatları, siz bari yapmayın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Reha Bey,siz deyince aklıma geldi,şu an ki uygulamalara bakarak sıradan bir vatandaşın kendisine yöneltilecek;sen şucusun-bucusun vb ithamlarını;hayır ben asla değilim diyerek,çürütme şansı var mı? bunu kabul ettirme olasılığı var mı? ne kadar yaş,kurunun yanında sobaya gidiyor acaba?
    Valla ben rakı ve cigara içtiğimden tuzum kuru, fakat haklısınız kurunun yanında yaş da gidiyor.

Örneğin köprüdeki erler, ne yapmaları bekleniyordu ki?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

YÖK, Sağlık Bakanlığı’ndan bahar döneminde yüz yüze öğretime geçiş için görüş istedi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,871
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Eskiden tavandan mi geçiyordu cereyan hatları, siz bari yapmayın.
    Hocam eskiden BİLGİSAYARA bağlanıp arıza kontrolu yapılan zamazingolar yok idi. O NU ŞETTİM.
    SONUÇ KAPILARI AÇMAYIN

Yatırım Finansman : XU100 günü %1.27 yükselişle 1511.43 puandan tamamladı. Günlük hacim 29.8 milyar TL, aylık ortalamanın altında. 1500 üzerine yönelim ve dışarıda destekleyici havanın korunması olumlu. Yabancıların net satış tarafında yer alması ve BIST genelinde para çıkışı ise dikkate alınmalı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 926/1002 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •