Sayfa 926/1001 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936976 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,401 - 7,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Orta Doğu 'da mutluluk, tarihte bir yıldız kayması kadardır, münferittir , herkesin boğmaya çalıştığı küçük bir çocuktur.
    Farklılıkların körüklendiği, ortaklıkların lanetlendiği bir siyasal anlayış herkesi bu noktaya getirdi.
    Osmanlı zamanında barışın olduğu yerde bugün sadece savaş var. Ve bugün anlaşmazlıkların temelini oluşturan sınırları çizenler arabulucuk yapmaya geliyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. jp morgen dolar mı yakıyor şimdi.ihracat ithalat dengesizliğini kim fiyatlayacak.yarın ki enflasyon dolara ne yapar. dolar endeksi döndü(mü) gibi sorular.jeopolitik olaylara hiç girmiyorum.yarın 7,4036 geçilirmi.yoksa sabaha bırakmaz bu gece mi geçi...... kafamda deli sorular.ytd.

4. Bursa'da koronavirüs nedeniyle 3 ayda 29 hekim istifa etti.

https://www.karar.com/bursada-korona...a-etti-1583353

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bursa'da koronavirüs nedeniyle 3 ayda 29 hekim istifa etti.

https://www.karar.com/bursada-korona...a-etti-1583353
    Sen dugun, sunnet, kina gecesi yapacak, en ufak bir ozveri gostermiyeceksin, ben canimi verecegim.

Bu mudur.

Hakli bu doktorlar.

6. 2002 de ampül iktidara geldğinde Türkiye kişibaşı gsmh sı Karadağ ınkinin tam 2 katı imiş. Bugün ikisi 9000 usd civarı eşitlendi.Herkes konuşur ampül yapar, kafanıza çay düşsün.

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    2002 de ampül iktidara geldğinde Türkiye kişibaşı gsmh sı Karadağ ınkinin tam 2 katı imiş. Bugün ikisi 9000 usd civarı eşitlendi.Herkes konuşur ampül yapar, kafanıza çay düşsün.
    Yakında bizi katlarlar AMK, Güney Kore gibi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sen dugun, sunnet, kina gecesi yapacak, en ufak bir ozveri gostermiyeceksin, ben canimi verecegim.

Bu mudur.

Hakli bu doktorlar.
    Doktorlar toplumda en çok saygı gören meslek grubu, bütün siyasilere erişimleri var. Onlar konuşursa halk dinler, ama onlar seslerinini halka ulaştıramıyorlar. Buda bana garip geliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 926/1001 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •