Sayfa 927/981 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 7,409 - 7,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Şimdi 300 sabit kalır olmuş.
    Önceden 6.50'ye gitmeye sebebiyet veriyordu?
    5 puan öncede 7 liraya atarken şimdi 6.25'e götürüyor.
    Neden
    Dolara olan inancımız kırıldı omdandır. Aylardır yazdığım bir konu var dolarda iksiri buldular diyorum hala aynı görüşteyim. Geçen Ağustos ayına benzer bir kur atağı bir daha olmaz bence. İster faiz indirimi ister yaptırım gelsin. Daha makul rakamlara razı olma durumu var şuan.

2. https://eksisozluk.com/24-06-2019-te...8958?a=popular

Kiralık kasalar tamamen sigorta dışı olduğunu öğrendim. Yazık gerçekten..

Son günlerde teb ile ilgili baya sorun yaşayanlar mevcut. Keza benimde şahsen teb ile ilk çalışmam hüsran ile sonuçlanıp koşarak kaçmıştım. Adamlar mevduat açılışımı cuma sabahı yapmamıza rağmen salı günü farkına varmıştım ve mevduatım vadesizde duruyordu..

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Köpeği severek kandırıp,bıçaklamış galiba. Videolu bir twiti rt etmiş. Video aşağıdaki linkte,

https://twitter.com/TarlaciSultan/st...14151853531136

İNSAN KÖTÜDÜR. Kimse ''İNSAN''ın dışında değil. Hepimiz suçluyuz.
    Videodaki (afedersiniz) ******** onun bunun çocuğunun yaptığı ve o köpeğin çırpınışı haftalardır gözümün önünden gitmiyor.
    Eğer Twitter'da yazılanlar doğru ise, olay bir Latin ülkesinde olmuş. Mafya da bunu yapanı aynı şekilde öldürmüş. Umarım doğrudur da bir aşağılık pislik dünyadan defolup gitmiştir.
    İnsanlık tarihi incelendiğinde insanoğlunun en rezil yaratık olduğu ortaya çıkar.

4. https://twitter.com/CanEmrahYILMAZ/s...64135828725761

diğer; long ağırlıklı girmiş ,çok ilginç

Master_Gamer Guest
    Düzelen bir şey yok.Algıyla oynuyorlar .Dolar alıp bekleyen spekülasyonlara değil matematiksel verilere bakıp karar verir.300 baz puanı normalmiş gibi lanse ettiler.Ben faizlerin çok düşmesine karşıyım bu tamamen yabancılara yarayacak.Döviz de bu yapılan algı operasyonu ile sabit kalır veya düşerse yabancıların cebi para dolu olarak ülkeden çıkışına çanak tutulacak.Trump da sanırım burada çakılı kalmış fonların ülkeden karlı çıkışını kolaylaştırmak için dostane gözüküyor.

6. Şimdi II. Murat beklenenden az faiz indirimi yapr ise dolar yükselmez., Sabit kalır veya düşer. Hal böyle olunca dolar stoklama yapanlarda kur düşük diye satmaz, beklemeye devam eder. Para dolaşıma girmez. beklenenden daha fazla düşürür ise dolar zıplar, stokclar yükseldi diye satar ve ev araba almazlar mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by yyeemm Yazıyı Oku
    Şimdi II. Murat beklenenden az faiz indirimi yapr ise dolar yükselmez., Sabit kalır veya düşer. Hal böyle olunca dolar stoklama yapanlarda kur düşük diye satmaz, beklemeye devam eder. Para dolaşıma girmez. beklenenden daha fazla düşürür ise dolar zıplar, stokclar yükseldi diye satar ve ev araba almazlar mı?
    He herşey alırlar...

İşte kurtulduk mu resesyondan?

Müthiş müthiş...

8. Valla ne bileyim bora amca. Kurutulacağız demekki ki devlet büyüklerimiz düşsünde düşsün diyorlar. Belki ata falan çıkarız

Sayfa 927/981 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •