Sayfa 928/1043 İlkİlk ... 4288288789189269279289299309389781028 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 7,417 - 7,424 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by Quanticode Yazıyı Oku
    İttifak holding Selva gıdayı halka arz etmeye hazırlandıktan hemen sonra gıda ve perakende iştiraki adese hakkında kapanacak söylentileri her yerde çıktı ve hiç şaşırtıcı değil. Adesenin meşgalesi sadece gıda değil müteahhitlik, arsa kiralama vs (esas sözleşmede hepsi yazıyor) de var. Buda şirketin meşgalesinde bulunan diğer faaliyetlerine daha fazla yöneleceği anlamına girer. Yakın zamanda bedelli sermaye artırımı yaparak tüm borçlarını ödediğide biliniyor. Benim fikrim tahtada operasyon yapılıyor. Risk size bağlı. Kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.
    Yorum için Teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    adese konusunda süreç izliyorum bana göre pek sıkıntı yok çoğu hissede duyduğum şeyler ..bir dönem uyum gıda vardı ama batacağını anlamıştım ankarada zamansız inşaat işine girmişti daireleri satamadı ve battı adese farklı bilginize
    Yorum için Teşekkürler.

3. Haftalık liste
    yayla
    crdfa
    asuzu
    vakfn
    vertu
    ozgyo
    akgrt ve dgklb olarak sonlandırıyorum cok hisse var bunları seçtim herkese boll kazançlar

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Haftalık liste
    yayla
    crdfa
    asuzu
    vakfn
    vertu
    ozgyo
    akgrt ve dgklb olarak sonlandırıyorum cok hisse var bunları seçtim herkese boll kazançlar

paylaşım için tesekkurler hocam eger yorumlarsanız 2 hısse sormak ıstıyorum egpro ve algyo

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Haftalık liste
    yayla
    crdfa
    asuzu
    vakfn
    vertu
    ozgyo
    Hocam vakfn cuma günü canımı yaktı.. 1100tl çöpe gitti.. stop oldum.. vakıf yatırım sert satışa geçti genel kurul toplantısı sonrası.. listede görünce şaşırdım doğrusu.. stop olmasa mıydım :/

CPH1893 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by elektron Yazıyı Oku
    paylaşım için tesekkurler hocam eger yorumlarsanız 2 hısse sormak ıstıyorum egpro ve algyo
    ege profili çelik hocam cevaplamıştı.35 direnç var... orayı geçerse 60-70 arası

7. Amacım pohpoh lamak değil. Ama çelik hakan mebesbaşka emeği geçenler. Hakaten allah razı olsun hakkınızı helal edin benim hiç faydam olmuyor sizin hakkınınız ödeyemem saolun

8.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    hocam vakfn cuma günü canımı yaktı.. 1100tl çöpe gitti.. Stop oldum.. Vakıf yatırım sert satışa geçti genel kurul toplantısı sonrası.. Listede görünce şaşırdım doğrusu.. Stop olmasa mıydım :/

cph1893 cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
    bana göre stop yeri 3.90 bu hafta farklı seyredebilir ytd

Sayfa 928/1043 İlkİlk ... 4288288789189269279289299309389781028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •