Sayfa 93/1000 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 737 - 744 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    O tcd yoneticilerinin buraya gelip acil aciklama yapmasini bekliyorum
    Ben hala iyimserim. Bugün de düşüş olabilir borsada ama haftaya yükseliş devam edebilir. Herkes kendi riskini biliyordur zaten. Gerisi nasip

2. Hemen öldük bittik moduna girmemek lazım. İdeali 6 ay falan takip etmek ama en azından 1 ay verelim. Ama daha önceden de söyledim, bir şey gerçek olamayacak kadar iyiyse ya gerçek değildir ya da iyi değildir.

3. Öldük bittik modu değilde dediğiniz gibi gerçek olamayacak kadar iyi hergün ort yüzde 1 çok iyi bir getiri yıllık faizi ayda getirmesi demek bundan sonra ne yapacakları önemli mayısta güzel bir portföy oluşturmuşlar artık fon sahipleri fona para yatıranlar kimse veya kendileri kendi aracı kurum müşterilerinle 1 ay önceye kadar gelmiş ondan sonra para 4 katına artmış şimdi aynı şekilde portföy yapabilecekler mi aldıkları küçük orta hisseleri alabilecekler mi tahta yapıcılarından biri değillerse mevduattan sonra para gidecek yer arıyor onun için isti pisti ffvsi vbsi 2-3 kat fon girişinden sonra ya getirileri düştü ya da gümledi çünkü sulandılar ve bu paraları nereye yatıracaklar yüksek getirili yerler bulabilecekler mi? Canlı borsa takip ederken fonun hisselerine bakın borsanın inip çıkmasından daha çok inş borsa terslik yapmaz dün seans sonu düşen söylentiler gibi fonun hisseleri eksi gidiyor gidiyor bugün için çoğuda pik seviyelerde 6 aylık yıllık

Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    Ben hala iyimserim. Bugün de düşüş olabilir borsada ama haftaya yükseliş devam edebilir. Herkes kendi riskini biliyordur zaten. Gerisi nasip
    Ula sulo
    Senin agzin ne soylir
    Bugun cumaaaaa
    Bugun eksi yazarsa uc gun isleyecek sulo
    Bu eksi 300 un arkasindan bu aksam 1000 iyi giderdi...

Ben anlamiyorum gecen hafta bist dustu tcd 1000 yapti
    Bu hafta bist 100k yi devirdi tcd eksi 300
    Buna ons demeyin....ons yuzunden olamaz

Bu tcd iyice sacmaladi
    Duzeltmesini eksi yonde yapmis
    Yeni deger eksi 356

6. Eğer düşüş ons kaynaklıysa daha düşeceğe benziyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bu tcd iyice sacmaladi
    Duzeltmesini eksi yonde yapmis
    Yeni deger eksi 356
    Ee demiştim size bu güncelleme işi iyi değil diye zamanında, arayıp sorun neden böyle ons mu diye

8. geçen hafta bist eksi yaptı o gün avrupada ambalaj fuarı vardı yeni ürün tanıttı firma yanlış hatırlamıyorsam yüzde 10 civarı prim yapmıştı borsadan çok hisse portföyü önemli bugün bi kısmı eksi portföyün bi kısmı aklımızda ama bi daha yazacak arkadaş var mı ağırlıklarınla

Sayfa 93/1000 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •