Sayfa 93/925 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 7399 madde; 737 - 744 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. çok kritik yerlerdeyiz.
    Bugüne kadar üçgenleri hep eksi tarafa kırdı ama bu sefer yukarı kırar diye umut ediyorum.
    İşlem yapmadan izlemeye devam.

2. Mıçtı yine,

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 4,15 üzeri kalabilseydi umut verecekti ama yok kardeşim nasıl bir leş yiyicilerin eline düştüyse bu hisse sanki adamlar yemin etmiş herkesin elindeki lotları almadan bu kağıdı götürmeyecekler.

4.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    4,15 üzeri kalabilseydi umut verecekti ama yok kardeşim nasıl bir leş yiyicilerin eline düştüyse bu hisse sanki adamlar yemin etmiş herkesin elindeki lotları almadan bu kağıdı götürmeyecekler.
    Ortak yapmamız gereken beklemek. Sabırla bekliyeceğiz bugün Tunus'tan fosfat ile ilgili bir kelam etselerdi mübarekler görürdüm bu leş yiyicileri ben.
    4,17 den salmaları birazda bu yüzden oldu sanırım.

5. Uzun aradan sonra kisa vadeli sizlerleyim. Xxtrader üstat buralarda mi acaba hala 😁

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak yapmamız gereken beklemek. Sabırla bekliyeceğiz bugün Tunus'tan fosfat ile ilgili bir kelam etselerdi mübarekler görürdüm bu leş yiyicileri ben.
    4,17 den salmaları birazda bu yüzden oldu sanırım.
    ortak bekliyorum zaten. 4,14 - 4,15 geçilebilseydi kısada düşeni kırıyordu. Kırdırmadı kan emiciler

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kesin diyebilirim ki merrill hissenin önüne yatmıştır yine.
    Kime taşeronluk yapıyor acaba.
    Kırbaç değil, odunla vurmak lazım.
    Sabah yazdığım gibi hissenin önüne yatan merrill taşeronu 600 bin lota yakın işlem yapıp kapanışa kadar hepsine geri vermiş.
    Alman bank alışları daha çok görülmeye başladı, karşılıklı işlemlerle hisseyi stabil bırakıyorlar. Önemli dirençlerin geçilmesiyle saldırıya uğrayacağını bildikleri için hep altında kapatıyorlar. Hesaplar 2018'e göre yapılıyor.
    Çok rahat 4,20 üstüne atabiliyorken attırmadılar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Zamanında ömrümden ömür çalmıştı, yeminliyim bulaşmayacağım demiştim bulaşmıyorum. Bu hissenin gerçekten yükselmesi için kar amaçlı bir işletmeye evrilmesi gerekiyor, onun harici her hareket yapay bence, başındakilerin kafasıyla bu hissede gerçek manada para kazanmak çok zor.

Sayfa 93/925 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •