Sayfa 93/199 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 737 - 744 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1. 43 den sürekli satiss yemekte dikkatli olmakta yarar var 39 bandına kayabilir ytd

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yatırım tavsiyesi değildir

Diyetisyen , Barkod , Patent Başvurusu

3. Yatırım tavsiyesi değildir

Diyetisyen , Barkod , Patent Başvurusu

4. Sayın Yakamoz!!!

Ne zaman yapıcı yorumlar yazacaksınız!!!

0,37'den aldım, yazılarınızı okudum. Hep yaygara hep yaygara!!!

0,51'den sattım tekrar aynı miktarda 0,44'den aldım. Yazılarınızda yine hep yaygara, sürekli işgembeden atıp tutuyorsunuz.

Bence Borsa bir oyundur.

Para kazanmak için nereden girip, nereden çıkacağınızı bilmeniz gerekir.

Hissenin yükselmesi sizi niye incitiyor. Bence olumlu düşünün ve olumlu karar verin.

Unutmayın!!!!

Para ufak ufak biriktirilerek kazanılır. Amaç para kazanmak hisse miktarı artırmak değil!!!

Paranın mevcudiyetini koruyabiliyorsak ne mutlu bizlere!!!

Selamlar,

5.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Sayın Yakamoz!!!

0,51'den sattım tekrar aynı miktarda 0,44'den aldım. Yazılarınızda yine hep yaygara, sürekli işgembeden atıp tutuyorsunuz.

Bence Borsa bir oyundur.

Hissenin yükselmesi sizi niye incitiyor. Bence olumlu düşünün ve olumlu karar verin.

Unutmayın!!!!

Para ufak ufak biriktirilerek kazanılır. Amaç para kazanmak hisse miktarı artırmak değil!!!

Selamlar,
    sevgili arkadaşım siz aza kanat eden akıllı yatirimcisiniz ya patrona ve şirket e kanan 1.50ve üzeri alanlar ve sürekli oyun içinde dümen çeviren ky soyan ve giz yuman spk ya sitemim

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sayın Yakamoz,

Spk birleşmeye onay verdikten sonra 1 milyon TL bütçeyi aşarsa almayız tehtidini Spk uyarı cezası vermesi gerekirdi!!! Vermiyor işte!!!!

Defter değerinin üçte biri altında işlem gören hisseyi 0,41'den nazlanarak almak istiyor. Onda bile aba altından sopa gösteriyor.

Belkide portföyünde yüklü miktarda olan yatırımcılar bize tehditte bulunma düşürürüz bütün hisseler elinde patlar diyor. Belkide böyle olmasını isteyerek belki hissseleride toplayabilirler.

Oyun içinde oyun olup, kaybetmeden ilerlemek gerekiyor .

Selamlar,

7.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Sayın Yakamoz!!!

Bence Borsa bir oyundur.

Unutmayın!!!!

Selamlar,
    Ya sen usta borsaciymişsin.satilabilecek en yüksek yerden sat ve en düşükten al.helal oldun.Yoksa tahtayı sen mi yapiyon.ben 51den satsam ve tahtaya güveniyorum diyelim. 47 gorsem hemen alırdım. Burası he yalan dolan yeri.

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sayın Bacon,

Borsayı çok iyi bilirim. İşim gereği vergi mevzuatı olsun, bilanço analizleri olsun bunlar benim için çok basit şeylerdir.

Borsaya gelince bunlar bir kenara bırakılıyor. Oyun içinde oyun olup, giriş ve çıkışı iyi belirlemek gerekiyor. Para alırken kazanılıyor. Mutlaka bir iki kademe alttan yazılıp, bekleyin. Ben sabırla öyle yapıyorum. Ayrıca Mutlaka anlık izleyebilmelisiniz!!! Yoksa yatırımcı olursunuz!!!

Borsada fırsatlar bitmek bilmiyor. Yeterki paranız azalmasın. Önemli olan parayı koruyabilmektir.

O yüzden kimseye kulak vermeden alım ve satım aralığını iyi belirlemek gerekiyor. Hisse dün 0,48'den işlem görürken ben 0,44 dip olur diye düşündüm ve yazdım. Buradan tepki gelir dedim. Maalesef dün ve bugün 0,43'ü gördü. Buradan alsaydım, 01 kuruşta 5 bin TL kazanmış olacaktık.

İhtiyarladık, dibini tam kestiremedim.

Bence, Şu anda borsanın nadir dipte gezen hisselerinden olup, al sat yaparak Eylül'e kadar nasipse oyalanmak istiyorum.

O,51'i geçerse ilk hedefi 0,63 olur diye düşünüyorum. Perşembe ve Cuma kapanışı önemli.

Bir ay önce 0,37'den almayanlar 43-44 ve yukarıdan aldılar.

Selamlar,

Sayfa 93/199 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •