Sayfa 93/1015 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 737 - 744 arası.

Konu: Viop LIX

1. Roche, Novartis piyasa değeri yüksek önemli İsviçre firmalarından.

Üretimleri sadece İsviçre değildir ama pahalı frank da sorun yaratıyor olabilir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. yaptığım sosyal medya taramasına göre babalar malda yakalanmış. neredeyse sağır sultanın duyduğu böyle bir olayı önceden duymamış olma ihtimalleri de az aslında ama neyse

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,396
     Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Bankacılık sektörü kadar iki dudak arasında olan başka sektör yok...

Hop bi tebliğ, şu kadar oranda düşük faizli tahvil alacaksınız...Ama zarar ederiz, olsun enflasyona endekslilerden ettiklerinize sayın..

Hop bi tebliğ, sizi enflasyon muhasebesi dışında bıraktım, ama çok vergi veririz, olsun, çok karlı gözükürsünüz öte yandan...

Hop...ZK ları arttırdım...hop ama ZK ya faiz getirdim..

Yarın belki bir gün....hop vergilerinizi siliverdim....en azından bazılarınızın...

Çözebilene aşk olsun...yarın ola hayrola...ama garip bir sessizlik var bence...sanki herkesin haberi var da olacaklardan, bir tek bize söylememişler gibi
    hop hop larla dizayn edilen borsamız/ekonomimiz var işte ne güzel ..hoplaya zıplaya gidiyoruz
    Teknik /Temel analiz ne yapsın
    Son düzenleme : bahriyeli; 05-02-2024 saat: 08:09.

Vop yatırım yeri değilde
    O abka dayı, neden sistemi al verince alıp, uhulet ve suhuletle bekleyip, hamle başı 100 bing pivandan... senede 6-700 bing pivan alıyor ?
    Long ile heç mi olur? Heç şort ile olur
    Adam bildiğin oynuyor bu mereti..😁😁😁

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,396
    Deutsche Bank : Türkiye'de faizlerin artacağını öngörüyor. Bankanın stratejistleri, enflasyondaki yükseliş eğilimi ve yeni TCMB Başkanı'nın göreve başlaması nedeniyle faiz artışı beklediklerini açıkladı

diğer yabancı kurumlar ekonomi politikalarının yönünün değişmeyeceğine dair genel yorum yaparken .
    Deutshe daha spesifik yorum yapmış ..her nedense

6. 2 Şubat Cuma sabahı 334 olan Türkiye’nin kredi risk primi (CDS), yeni haftaya düşüşle 325 puandan başladı.

%+1 açacak yazanları bekleyelim.. cds falan düşmüş..LONG umudu ile güne başlayıp devam edelim inşaallah

9500 eşleşir.

Sayfa 93/1015 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •