Onemli Gunler Banner
Sayfa 93/953 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 7617 madde; 737 - 744 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. Ben bunu THY'de yaşadım. Sanki koca THY batmış gibi düştü. 8,66 aldım 4,50 gördü.
    5 TL iken bu BNP ********i ve bir kaçı 4,50 hedef fiyat verdiler. Tam 1 sene önce Mayıs'ta 6,13'tü ve kol gibi 3 aylık zarar geleceğini hesap ettiğimden 20-30 kademe alttan alırım belki diye verdim. Tam tahminim gibi herkesin beklentisinden fazla zarar geldi. Ama noldu?
    Adam resmen çize çize yürüdü gitti arkasından baktım.
    Bizim borsanın kuralı bu: Spekle aynı yöne bindiysen bilançonun filan önemi yok. Aynı şey tersi için de geçerli.
    Uzun vadeciler için sadece zaman kaybı şu anki durum. 4,80 FK demek 5 sene olmadan şirket karı verdiğiniz parayı amorti edecek demektir.
    Takas zaten tamamen saçmalık. Emekli Fonları olan görülen şey tam bir aldatmaca. Bunu ben bizzat yaşadım. Hisse düşerken hep alıcı emeklilik fonları oluyor. Son bakıyorsun en dipte emeklilik fonları mal boşaltırken diğerleri alıyor. Aslında cep to cep yapıp takasta kendilerini gizliyorlar.
    Ben sattıktan sonra THY noldu biliyorsunuz. 10 ayda 19 TL oldu. 3ê katladı. Ben de 1,5 yıl hamallığını yaptım.
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

2. Gidecek kağıt bilancoya bakmaz gider. Thy sürekli sağlam zararlar yazan bir şirkettir buralarda olması bilançonun anlamsız olduğunun kanıtıdır. Galibin kağıtları muhteşem karlar açıklar bir çok bist 30 kağıdından daha çok kar açıklar ama kuruslarda islem görür. Yani spek ne isterse o yine gider. Bu kağıdı ilginç kılan alana satim fırsatı vermemesi. Yani bir gun 3-5 kademede yukarı çıksa umutlanacagim ama sürekli 3-5 kademe aşağı düşüyor

3. Bugün tskb de 973 milyonluk para cikisi olmuş

4.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Bugün tskb de 973 milyonluk para cikisi olmuş
    973bin olmasın

P10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by guru61 Yazıyı Oku
    973bin olmasın

P10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ☺😊😀 toplam hacmi 8.5 milyon hissede 973 milyon para cikisi nasıl olur dimi? Uyarın için teşekkürler 973 bin olacaktı

6. Tskb

Takas paylasacak arkadas varmi rica etsem

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Acilisi yesil bekliyorum 1.22 acar daha sonra 23 hatta 24 u de gördukten sonra tekrar asagi dogru gelecektir. Bugun özellikle kapanışa doğru 1.20 nin altına sarkacak diye düşünüyorum

Sayfa 93/953 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •