Sayfa 93/269 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 2150 madde; 737 - 744 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Vay alçaklardan birisi daha temizlendi dur bakalım daha nice alçaklar var hepinizin çoluk çocuğundan çıksın ********ler
     Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Üç Kağıtçı Hiç Boş durmuyor
    Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu A+ A-
    Özet Bilgi
    Yatırımcı Bazında Tedbir Uygulanması
    İlgili Şirketler
    [EKGYO, GLYHO]
    İlgili Fonlar
    []
    Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. maddesi çerçevesinde, Global Yatırım Holding A.Ş. (GLYHO.E) ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (EKGYO.E) paylarının piyasasında Yönerge'nin 6. Maddesinin 1. Fıkrasının f bendinde belirtilen "Tek seferde iletilebilecek miktardaki alım veya satım emirlerinin parçalı olarak girilmesi suretiyle piyasada geniş bir katılım olduğu veya sürekli işlem gerçekleştiği izlenimi yaratılması" ve g bendinde belirtilen "Süreklilik arz edecek şekilde girilen aktif emirlerle cari işlem fiyatının yükseltilmesi, düşürülmesi veya sabit tutulmaya çalışılması" hükümleri çerçevesindeki emir ve işlemleri nedeniyle 44822333 MKK sicil numaralı BÜLENT DALGIN hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 17/05/2021 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

Tedbirlerin uygulanacağı son tarih 16/08/2021'dir.

2.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Vay alçaklardan birisi daha temizlendi dur bakalım daha nice alçaklar var hepinizin çoluk çocuğundan çıksın ********ler
    Adamların yedekleri vardır...Birini temizle diğeri devreye girer...Dürüstçe kazanmak ya da kaybetmek varken ne gerek varsa böyle alangirli işleri anlamadım gitti...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Üç Kağıtçı Hiç Boş durmuyor
    Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu A+ A-
    Özet Bilgi
    Yatırımcı Bazında Tedbir Uygulanması
    İlgili Şirketler
    [EKGYO, GLYHO]
    İlgili Fonlar
    []
    Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. maddesi çerçevesinde, Global Yatırım Holding A.Ş. (GLYHO.E) ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (EKGYO.E) paylarının piyasasında Yönerge'nin 6. Maddesinin 1. Fıkrasının f bendinde belirtilen "Tek seferde iletilebilecek miktardaki alım veya satım emirlerinin parçalı olarak girilmesi suretiyle piyasada geniş bir katılım olduğu veya sürekli işlem gerçekleştiği izlenimi yaratılması" ve g bendinde belirtilen "Süreklilik arz edecek şekilde girilen aktif emirlerle cari işlem fiyatının yükseltilmesi, düşürülmesi veya sabit tutulmaya çalışılması" hükümleri çerçevesindeki emir ve işlemleri nedeniyle 44822333 MKK sicil numaralı BÜLENT DALGIN hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 17/05/2021 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

Tedbirlerin uygulanacağı son tarih 16/08/2021'dir.
    3 ay işlem yasağı bu tipler için hiç bi’şey, 3 ay hapis cezası şeklinde olursa belki😋

Tüm paydaşların (spek ve şürekası hariç!) ramazan bayramını tebrik eder, hakkımızda hayırlara vesile olmasını dilerim.

5. Ramazan Bayramınızı kutlar; bu mübarek günlerin şehrimize, ülkemize ve tüm İslam alemine sağlık, huzur ve bereket getirmesini dilerim.

6. Amin Cümlemizim Bayramını Kutlarım

ABD faiz artışı nasıl yansır hisseye?

8. Kınıyorum seni bu mübarek günde bayramını kutla herkesin
     Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    ABD faiz artışı nasıl yansır hisseye?

Sayfa 93/269 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz