Sayfa 93/359 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 737 - 744 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by ŞenolY Yazıyı Oku
    bu tahtayı spekleri böyle bir ortamda brüt takasa sokmazlar heleki şu günlerde dikkat ederseniz devre kesicilere göre hesaplı hareket ediyor
    Kapa baktım şu an yok ama bir yarım saat içinde bana göre gelir haberi gelmezse şaşırttır.

2. brute girmek okadar kolay değil bugün 1 kere devre kesti

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ŞenolY Yazıyı Oku
    Bugün 4 üstü görür dedim gördü pazartesi öngörüm 4 üstü görür ve orada tutunur.Sadece öngörüdür ytd.dir
    inshallah

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. brüt takasa girecek bişey yoktu bence

5. Hayret brüt takas gelmedi. Güzel kâr da açıkladı. 15 milyon bence çok iyi. Aslında birleşme satılma artan kâr gibi çok iyi haberler geliyor. Bence bir de bedelsiz gelebilir. Ama çok zor bir spegi var sanırım. Denizbank ın artışına bile karşılık veremedi. Bu hisse eminim 5-6 hatta 7 leri de görecektir ama dayanabilen olur mu bilmem. Ben de tekrar 3, 5 a düşerse alıp beklerim. Şimdilik takibimde. Özellikle şu brüt tehlikesinin geçmesini bekliyorum. Ytd

6. aslında çok daha fazla yukarı hareket olmasını beklerim pazartesi den itibaren, açığa satış ve kredili işlem yasağı var..15 milyon kar birleşme satınalma ne kadar güzel haber varsa burada nazar değmesin maşallah diyelim

7. geçen seneye oranla kar durumu nedir temelci bir arkadaş yorumlayabilirmi

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    aslında çok daha fazla yukarı hareket olmasını beklerim pazartesi den itibaren, açığa satış ve kredili işlem yasağı var..15 milyon kar birleşme satınalma ne kadar güzel haber varsa burada nazar değmesin maşallah diyelim

açığa satış ve kredili işlem yasağı nerde var ben göremedim

Sayfa 93/359 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •