Sayfa 93/800 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 737 - 744 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Borsa şu aralar tam bir bataklık. Çırpındıkça daha çok batıyorsun. Kurtuluş ve düze çıkmak için, hiç hareket etmemek gerekir diye düşünüyorum.

2. 2.çeyrek bilançoyu bir görelim bakalım hayırlısıyla sonra yeniden bir değerlendirme daha yaparız. bu arada imar durumu değişen arazinin yeniden değerlemesi sanırım 4. çeyrek bilançoda görülecektir...

3. günaydın sayın ortaklar, bugün endeks güzel, spk'nın para girişine sebep olan tedbiri, erdoğan-trump görüşmesi, hulusi akar'ın s-400 açıklaması, dolardaki düşüş bist'e para girişine neden olmuş diyolllaa:oleyo:umarım toparlanma devam eder, acsel tepki vermeye başladı, an itibarıyla 3.35, bir de güzel bir haber gelse değmeyin keyfimize.. yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerdir bunlar.

4. spek ıstemedıkten sora altın madenı bulsa sıttınsene gıtmez ......

5.  Alıntı Originally Posted by ardaxy Yazıyı Oku
    spek ıstemedıkten sora altın madenı bulsa sıttınsene gıtmez ......
    altına imzamı atarım bu görüşlerinizin sayın ardaxy.. fakat ben sayın spekimizi alkışlıyorum buradan, çok büyük bir başarı, endeksin 3000 çıktığı, hemen hemen tüm kağıtların yüzde 3-4 gittiği yerde duruşunu hiç bozmadı, gayet kararlıydı, karakterli duruşundan hiç ödün vermedi, bravo:bravo:

6. %3,24 artan bir borsada, en kötü hisselerin bile %3-5 gibi pirimler yaptığı böyle bir günde hissemizin artmaması , speğin özel bir çabasıdır diye yorumluyorum. Bu hisse kötü , kolaylan çıkmaz , bunu satın başka hisseler alın mesajı verdiğini düşünüyorum. Benim gibi hisseye inanmış , sımsıkı yapışmış , uzun vadeli düşünenler için hiçbir sorun yok. Aradaki farkı, hiç umulmadık bir zamanda, fazlasıyla kapatacağına inanıyorum. Speğin , benim gibi düşünenlerin elinden, hisseleri alması için çok uğraşması gerekecek. Önce bir 4,58 TL. leri gösterecek ,sonra 5,.. TL. leri gösterecek. Ondan sonra satarmıyım , gene satmam.Hedef fiyat söylemek yasak olduğundan yazmıyorum. Ama 5-6 TL. fiyatlar beni kesmez.Bunlar benim düşüncelerim. Kimse etkilenmesin. Herkezin aklı var , ona göre bir strateji izleyip hareket etmelidir. Benim öngörülerim illa gerçekleşecek diye bir şey yok. Üstelik ben 30 yıllık borsa hayatımda hep zararda olan bir yatırımcıyım.....O zaman ,neden yazıyorsunuz derseniz... , can sıkıntısından işte. Maksat, muhabbet olsun.
    Son düzenleme : By Akıl; 30-05-2019 saat: 22:53.

7.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bu hisse kötü , kolaylan çıkmaz , bunu satın başka hisseler alın mesajı verdiğini düşünüyorum.
    wallahi ben bu mesajı epeydir hissediyorum ve benim üzerimde çok etkili oluyor:oleyo: yani bugün yaptığı düpedüz bizimle alay etmek, başka bir açıklaması yok gibi. hayır yarın endekste kar satışı olup Allah muhafaza 1000 filan düşse bizim hisse en önden koşarak düşer. nereden bulaştım.. yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerdir bunlar.

8. Aynen bende öyle düşünüyorum 3-4 yıl oldu hala satmadım 2 ki rakamlar görmeden de satmayı düşünüyorum spek çok bekler😂

Sayfa 93/800 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •