Sayfa 930/1002 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 7,433 - 7,440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    10 dakika önce paylaştım, sözcü de haber girmiş şimdi...

https://www.sozcu.com.tr/erdogan-in-...istirdi-p28078
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Dersaadet ne demektir ?

Dersaadet kelimesindeki Der, Farsça kapı ve geçit demektir. Günümüzde sıklıkla kullanılan saadet kelimesi ise, mutluluk ve esenlik anlamına gelir. İstanbul un güzelliklerini methetmek için kullanılan Dersaadet kelimesi, mutluluk kapısı anlamına gelir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,200
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Tunç Şatıroğlu
    @TuncSatiroglu
    Cumhurbaşkanı Erdoğan:

Kur dediğin bugün artar yarın düşer. Enflasyon dediğin bugün artar yarın düşer. 1.12.2021

Enflasyonu indirmek bugünden yarına olacak bir şey değil. 6.3.2024
    Ama ben neden devamlı zam yapıyorum sorusuna cevap yok,sadece soru soranları azarlar,onun karşısında put gibi duracaksın soru sormayacaksın kendi bildiğini okuyacak,bırakın cumhuriyet tarihini Türk tarihinde böyle kişi gelmemiştir,osmanlı zamanında deli ibrahim böyle değildi sadece altınlan balıkları beslerdi,ayyy bak bunu unuttum,oda suriye gibi bedevileri besliyor bizim paramızlan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,200
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    10 dakika önce paylaştım, sözcü de haber girmiş şimdi...

https://www.sozcu.com.tr/erdogan-in-...istirdi-p28078
    Hemen ingiliz memedi göndersin düşürsün faizleri kurları patlatsın,resmen cins insan imam hatip kafasıylan hareket ediyor devamlı,bide nereden emir alıyorsa akıl danesi kim ona sormak lazım bu adamı neden ileri sürüyorsunuz diye

6. Şimşek bile dedi

En başarılı ülkeler 3.5 yılda kontrol altına aldı

Biz daha birkaç ay oldu programa başlayalı.

//////

Temiz bi 7 sene var gibi önümüzde.

Dansa devam

https://youtube.com/shorts/-e5bQyPaS...AmuU4V5_4IdRj-

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,200
    Bana göre 500 sene,yani 7 nesile bırakılmış borç miktarı bu,ha iyi bir akıllı dürüst gözü pek adaletli kişi gelir zaten bekleniyor sistemde o zaman işler değişir,bu borç 4 /1 fiatına iner,belkide sıfırlanır 1930 yılındaki Atamızın uyguladığı metodu uygular paramızda olur,ama bunun gibi adamlar gelirse başa işimiz çok zor,onlar meydanlarda hava atmasının sebebi %10 cıvarındalar para içinde yüzdüklerinden gevrek,gevrek konuşurlar,üstelik nasıl olsa arkamızı sağlama aldık ele geçirdiğimiz yargılarlan diye düşünüyorlar,ama ummadığın dağlara kar yağmış denir buna,burası Türkiye,bir bakmışız bir anda herşey değişmiş,zaten yukarıda belirttim.

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bana göre 500 sene,yani 7 nesile bırakılmış borç miktarı bu,ha iyi bir akıllı dürüst gözü pek adaletli kişi gelir zaten bekleniyor sistemde o zaman işler değişir,bu borç 4 /1 fiatına iner,belkide sıfırlanır 1930 yılındaki Atamızın uyguladığı metodu uygular paramızda olur,ama bunun gibi adamlar gelirse başa işimiz çok zor,onlar meydanlarda hava atmasının sebebi %10 cıvarındalar para içinde yüzdüklerinden gevrek,gevrek konuşurlar,üstelik nasıl olsa arkamızı sağlama aldık ele geçirdiğimiz yargılarlan diye düşünüyorlar,ama ummadığın dağlara kar yağmış denir buna,burası Türkiye,bir bakmışız bir anda herşey değişmiş,zaten yukarıda belirttim.
    Ben pek umutlu degilim.

Bu cografyadan milliyetci muhafazakar disinda bir irade cikmaz.

500 sene gecsede.

Sayfa 930/1002 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •