Sayfa 932/1001 İlkİlk ... 432832882922930931932933934942982 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,449 - 7,456 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Günaydın kafe , iyi haftalar
    Sabah-ı şerifleriniz hayrolsun. Mübarek haftanızı kutlarım. İyi çalışmalar üstadım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by asklepion Yazıyı Oku
    Erdoğan ABD den habersiz bir iş yapamaz mal varlığı araştırılıyor dendi, gördük ki yapabiliyoruz.
    Erdoğan Putin den habersiz bir iş yapamaz Putinin elinde dosya var dendi, gördük ki yapabiliyoruz.
    Teknolojimiz, savunma sanayimiz zayıf ve yetersiz, milli araçlar yandaşların gazını almak için dendi, gördük ki bu araçlarla gerçekten Suriye ye bombalar yağdırıyoruz.
    Birileri bizi mi kandırıyor, biz kendimizi mi kandırıyoruz çözemedim. Bu arada yeni havalimanı için uçak bile inemez, heryeri su basar, kapatılır vs. deniyordu, inişten sonraki yer yolculuğu dışında hiçbir problem yok. Bazen çok gereksiz muhalefet yapıyoruz sanki, en azından kendi adıma söylemiş olayım.

Her bir tarrağı yapabildiginizden, bunu gibi 36 tane aslan su anda kara toprakta...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Euro, abd doları karşısında 23 ocak'tan bu yana görülen en yüksek seviye olan 1,1098'e yükseldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*erdoğan: şayet bir an önce türkiye'nin belirlediği sınırların dışına çıkmazlarsa bir süre sonra omuzlarının üzerinde o başlar da kalmayacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by asklepion Yazıyı Oku
    Erdoğan ABD den habersiz bir iş yapamaz mal varlığı araştırılıyor dendi, gördük ki yapabiliyoruz.
    Erdoğan Putin den habersiz bir iş yapamaz Putinin elinde dosya var dendi, gördük ki yapabiliyoruz.
    Teknolojimiz, savunma sanayimiz zayıf ve yetersiz, milli araçlar yandaşların gazını almak için dendi, gördük ki bu araçlarla gerçekten Suriye ye bombalar yağdırıyoruz.
    Birileri bizi mi kandırıyor, biz kendimizi mi kandırıyoruz çözemedim. Bu arada yeni havalimanı için uçak bile inemez, heryeri su basar, kapatılır vs. deniyordu, inişten sonraki yer yolculuğu dışında hiçbir problem yok. Bazen çok gereksiz muhalefet yapıyoruz sanki, en azından kendi adıma söylemiş olayım.
    Rahip niye gitti?

Alaman ajanını niye verdik?Can bedende dururken.Yalan varmı burada.

Bop eşbaşkanı kim?Tezgaha mı geliyoruz.Geçmişte yazdım aynı Osmanlı atalarımın başına gelenler gibi.

Birde bu kadar tantana çıkmadan önce Süleyman şah türbemiz zamanında dalamazmıydık.pkk istediğini aldımı?

Çözüm süreci zamanındaki kıyaklar nelerdi.

Aselsan daki mühendisler başarılı bu geçmiştede yaşandı.Komplo teorileride denebilir lakin ben israil liler mühendislerimizi öldürdüklerine inanıyorum.

Havaalanı içinde denilenler bazıları dogru bazıları atma yalan.Gereklimi ben onu sorguluyorum birde maliyeti.

Marmaray gerekliydi lakin geçişler bizim vatandaşlara pahalı gelir ucuzlatılmalı.

Hani davutoğlu zamanında da vardı milli uçak yada jetimiz yada tankımız onlarda yapılmalı.Yalan olmamalı bekliyorum.

Yaptıkda putinden alınan füzeler ne oldu verilen paralar ne oldu bu kadar zigzaklı politika olurmu?2 milyar dolar çöp.

Bari füzeleri araştıralım parçalıyalım teknolojileriniz çözelim.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6. Türkiye savunma sanayinde silahlar yerli değil, içinde bulunun anlarsınız. İHA için mercek yapılamıyor, motor yapılamıyor, yurtdışında alınır. Onu da geçtim silahlar için kullanılan alüminyum ve çelik de yurtdışından geliyor, burada imal edebilmek için ham malzeme gelmeli. Birkaç ay önce ABD ile alüminyum için anlaşma yapıldı, kontrol etmeniz yeterli. Fırtına obüs namlu ve motor Almanya de Kore yapımı ama haberler %100 yerli demekte, bunun için cidden çok yol almamız gerekiyor.
    Şehit olan askerlere cidden üzüldüm, yaralı olarak kurtulan askerimiz uçak değil tepeden atılan havan diyor, gizlilik ve doktrin nedir sinirlendim.
    https://youtu.be/sJ-F9UMB1gs

*erdoğan: Biz bu gafillere türkiye'nin büyük bir devlet olduğunu gösteriyoruz, işlerin bu noktaya gelmesinden üzüntülüyüz

erdoğan: Rusya ve iran ile bizim bir sorunumuz yok

*erdoğan: Biz suriye'de insani krizi çözmek ve güvenliğimizi sağlama mücadelesi veriyoruz

Alıntı Originally Posted by sid Yazıyı Oku
    Türkiye savunma sanayinde silahlar yerli değil, içinde bulunun anlarsınız. İHA için mercek yapılamıyor, motor yapılamıyor, yurtdışında alınır. Onu da geçtim silahlar için kullanılan alüminyum ve çelik de yurtdışından geliyor, burada imal edebilmek için ham malzeme gelmeli. Birkaç ay önce ABD ile alüminyum için anlaşma yapıldı, kontrol etmeniz yeterli. Fırtına obüs namlu ve motor Almanya de Kore yapımı ama haberler %100 yerli demekte, bunun için cidden çok yol almamız gerekiyor.
    Şehit olan askerlere cidden üzüldüm, yaralı olarak kurtulan askerimiz uçak değil tepeden atılan havan diyor, gizlilik ve doktrin nedir sinirlendim.
    https://youtu.be/sJ-F9UMB1gs
    Dünyada yok tur %100 o ülkeye ait belki Çin
    s
    Oraya takılmıyorum ben kullanım hakları ve patent artı yazılımlar bizim olsun yeter.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 932/1001 İlkİlk ... 432832882922930931932933934942982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •