Sayfa 936/997 İlkİlk ... 436836886926934935936937938946986 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 7,481 - 7,488 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by beyazyakalı Yazıyı Oku
    yazdım demekle olmuyor genel mudurlukle konuştum kım vermıs telefon ısım verın dedı ustune 100.000 hesabınıza gecelım bankada böyle bır oran yok dendı konuşmalar kayıtlıymış ayrıca yanı atıp tutma arkadaşım bıldıgın varsa ver ozelden kımle konuştuğunu bızde burda hakkını verelim ama ben aldım adamına gore muamele yapıyorlar fıkrı saçma senın 600k ıle bır başkasının 600k parası banka ıcın aynıdır, kaldıkı 1 mılyona bıle o oran yok dendı... syg..
    Nikiniz beyazyakalı ama gerçekte yaka beyaz değil sanırım. Çok basit şeyleri bile düşünmüyor halen inatlaşıyorsunuz. Bu son yazımdır, kafanıza göre takılın. Sizin alacağınız orandan bana ne ? Görüşmeler kayıt altındaymış felan.... Bu bile sizin acemi olduğunuza işarettir. Siz halen bankalarla snt üzerinden görüşmeye devam ediniz. Herkesi de kendiniz gibi değerlendirmeye..... İnşallah çok çok kazanırsınız ( samimi temennimdir )

2.  Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    Nikiniz beyazyakalı ama gerçekte yaka beyaz değil sanırım. Çok basit şeyleri bile düşünmüyor halen inatlaşıyorsunuz. Bu son yazımdır, kafanıza göre takılın. Sizin alacağınız orandan bana ne ? Görüşmeler kayıt altındaymış felan.... Bu bile sizin acemi olduğunuza işarettir. Siz halen bankalarla snt üzerinden görüşmeye devam ediniz. Herkesi de kendiniz gibi değerlendirmeye..... İnşallah çok çok kazanırsınız ( samimi temennimdir )
    çok zor değil aslında ispat; banka cüzdanı vs tarzı faizin belirtildiği bir evrak varsa(ki vardır) kişisel bilgileri kapatarak yollayabilirsiniz. bu muhabbette biter.

3.  Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    çok zor değil aslında ispat; banka cüzdanı vs tarzı faizin belirtildiği bir evrak varsa(ki vardır) kişisel bilgileri kapatarak yollayabilirsiniz. bu muhabbette biter.

ya resim göndermeyi bilmiyorsa, hele ki isim üstü kapatmayı beceremiyorsa..?

4. Dolar mevduatında gecelik ya da günlük en yüksek oran halen %4.5 ile hoşgeldin turuncudadır. Dolar mevduatında gecelik %5 alınabildiğini söyleyen var! İddia sahibi iddiasını ispatla mükelleftir. Kim miş %5 veren?

5.  Alıntı Originally Posted by KARA BORA Yazıyı Oku
    Dolar mevduatında gecelik ya da günlük en yüksek oran halen %4.5 ile hoşgeldin turuncudadır. Dolar mevduatında gecelik %5 alınabildiğini söyleyen var! İddia sahibi iddiasını ispatla mükelleftir. Kim miş %5 veren?
    yatırım bankasında günlük değil ama %5 vade vardır ama benim yatırım bankası ile şimdi işim olmaz.hele şu dava sonuçlansın.

6.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    ya resim göndermeyi bilmiyorsa, hele ki isim üstü kapatmayı beceremiyorsa..?
    bu devirde bir evrağın fotoğrafını çektikten veya taradıktan sonra MS Paint ile sağını solunu boyayamayan insan gitsin kendini köprüden atsın

benim valide bile beceriyor

7.  Alıntı Originally Posted by beyazyakalı Yazıyı Oku
    yazdım demekle olmuyor genel mudurlukle konuştum kım vermıs telefon ısım verın dedı ustune 100.000 hesabınıza gecelım bankada böyle bır oran yok dendı konuşmalar kayıtlıymış ayrıca yanı atıp tutma arkadaşım bıldıgın varsa ver ozelden kımle konuştuğunu bızde burda hakkını verelim ama ben aldım adamına gore muamele yapıyorlar fıkrı saçma senın 600k ıle bır başkasının 600k parası banka ıcın aynıdır, kaldıkı 1 mılyona bıle o oran yok dendı... syg..
    Sn.Beyazyakalı bırakın kim ne yazıyorsa yazsın. Her şeyin bir fiyatı ve ederi piyasası vardır. Ben çoğunu okuyor ve geçiyorum...

Dolandırılan kişileri bir inceleyin.. Ben asla Dolandırana kızmam; çünkü aç gözlü olan Dolandırılandır da ondan...

Genelde yardım etme bahanesi ile özellikle para, altın, maaş, gıda, kömür, elbise gibi mazaretler ile yanaşırlar.. Karşıdaki insan beleş para, altın yada hediyeyi duyunca TAV olur. Ondan sonra da keni aç gözlülüğünün kurbanı olurlar... Hiç sormazlar benim ihtiyacım yok ki demezler...

Geçenlerde TV de haberlerde izlemiştim; sanırım batıda bir şehirde bir adam UCUZ sıfır Mercedes getiricem diye milleten para almış... Toplamda 40,000,000 TL filan...

Adam başı 100,000 TL toplamış..

Bir tanesi 100,000 TL ye sıfır Mercedes nasıl olur sormamış...

Şimdi bu insanlar dolandırılmayı hak etmiyorlar mı?

Bence ediyorlar...

Sonuç;

"Beleş Peynir Sadece Fare Kapanına Konur..."

Kıssadan Hisse;

"17 oran ya YALAN dır; yada banka topu dikmek üzeridir mudi yada KEK topluyordur..."

Bu da yıllık 400 TL ye 1 yıllık Spor Salonu Üyeliği satıp 1ay sonra ortadan kaybolan SALON sahiplerine benziyor...

Herkese Bol Kazançlar...

8.  Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?

Ifsa oldukca, sallama oran yazmak icin yeni nickle tekrar geliyorsun...

Yasli basli adamsin, insan utanir biraz yaa...

Uc sayfa senin palavralarini mi okuyacaz? Bir de zeytinyag gibi uste cikmaya calismissin..

Takibimdesin, sayiyorum, bu 3 oldu...

Sayfa 936/997 İlkİlk ... 436836886926934935936937938946986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •