Sayfa 939/1002 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949989 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,505 - 7,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

Şairlerin yazarların hastane kurup beni başhekim yapmaları olayına gelince dünyada şairlerin yazarların gücü ellerine geçirdikleri bir zaman dilimi olmamıştır,ilerde de olamaz ,ondan emin ol.O açıdan korkmama gerek yok.Eğer onlar bu işi becerirse söz ben de suriyeye giderim)))))))))

2. Lazkiye ye git Abi
    En azindan Deniz var
    Ama askeri bolgeden uzak dur
    Haleple Samda ne isin var ya
    Arada Sam a kayisi yemeye gidersin

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sana lafım yok dimitris kardeşim.Senin edebi gücünü biliyorum.Eminim hepimizin yazılarında arada olan türkçe hataları en çok senin gözünü tırmalıyordur.Bu ara başka kısa hikaye yok mu.En son bizle paylaştığın kesinlikle amatör işi değildi.Varsa paylaşacağın yeni bir eser kendi adıma çok sevinirim.
    Teşekkürler ederim abi , senin gibi değerli bir abimden iltifat almak ayrıca onure ediyor.

Yok öyle abartılı bir rahatsızlığım yok , dil'i bir hazine gibi görüp korunması gerektiğine inanıyorum ama senin söylediğine de katılıyorum , insanları üzecek kadar da ısrarcı değilim. İfade edilebildikten sonra fikirler dilden daha önemlidir.

Yok yahu moruk aman ha ,ben zor kurtuldum bizim meslekten,dönmek mi aman allah yazdıysa bozsun.İçine ettiler bizim mesleğin.Yapılacak tarafı kalmadı.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yav dur , biz kardeşiz , dolar aşağı saldı ya çok sürmez bi trol damlar onunla ilgileniriz .
    Sabri 'nin muz ortası gene tribünlere gitti diyorsunuz ... peki öyle olsun ... iskender doğan .... şarkının içinde diyordu ... siyah beyazdan seyrettiniz mi ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6. Saglik ocagi degilse gorev yeri Evet bencede zor
    Ameliyat yapiyorsanki dogumda bi ameliyat Daha da zor
    Aneliyatin her turu zordur
    Gecmis te Ben de cok ameliyatlar yaptim
    Bicaksiz)))
    Bicak ne ya
    Kan man iyyy

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Şairlerin yazarların hastane kurup beni başhekim yapmaları olayına gelince dünyada şairlerin yazarların gücü ellerine geçirdikleri bir zaman dilimi olmamıştır,ilerde de olamaz ,ondan emin ol.O açıdan korkmama gerek yok.Eğer onlar bu işi becerirse söz ben de suriyeye giderim)))))))))
    Hahhah hahhah , haklısın abi .

Moruk benim branşı biliyorsun,artık yeni mezunlar bildiğin bizim branşı TUS da yazmıyorlar,bir çok üniversite,eğitim hastanesi asistan bulamıyor.Yazsan sınava girip taban puan bile alsan uzman olursun ,gene de kimse yazmıyor tercih etmiyor.İnanılmaz derecede değersizleştirildik.İnsan cidden üzülüyor,ama yapacak bir şey yok.

Sayfa 939/1002 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •