Sayfa 94/144 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon
Arama sonucu : 1145 madde; 745 - 752 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

2.  Alıntı Originally Posted by HAYMATLAS Yazıyı Oku
    Burası tam bir çakal mezarlığı. Tahta ahtopat gibi Müslüman kılıklı, her tür daleverenin döndüğü çöplük. Çıkarken değil, düşerken kazanılıyor.
    1.25 e satan indirip 1 lireden alsa zarar mı, bal gibide kar. Yeni gelenler çok iyi düşünün, ucuz diye zıplamayın, ayaklarınızı sağlam basın.Halka Azından bu güne grafiğe bakın, anlarsınız...
    Sayın Haymatlas biran önce içinde bulunduğun bence yanlış psikolojiden çıkman dileklerimle.

Sayın Bdayım paylaşımlar için teşekkürler.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Duzeltme geçmiş yıllar zararı 750 milyonn cari dönem zararı 75 milyon. Ustadim neyi değiştirir üç kagircilarin eline düşmüşüz vakif katilim ziraat katilim turkiye finans ve kuveyytur hangisi ile karşılaştırirsan karşılaştır kar marji büyüme de yenilmiş.
     Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    sayın Bme Fund, yanlış bilgi paylaşıyorsun

Geçmiş yıllar toplam zararı 750 milyon , 2021 yılında 75 milyon

natura gıdayı aramıştım bu zarar nereden geliyor diye sordum

fabrıka yenilendi, imalat makinalar vesaire vesaire dendi

öyle bir zarar yok yani anlayacağın

satışa çıkmış bir mal , güzelleştıreceksınkı kıymetinde satılsın
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

4. Benim burada ciddi pozisyonum var maliyetim dusuk şans eseri yaptığım trade den dolayi ama kızgınım. Vakti olan kap dan diğer katilim bankalarına baksın

5. Hesaplarımı kullandığım ana kredi kartini albaraka çektim albaraka world platinum kart kullanıyorum. Bankaya 4 -5 tane öneri ve şikayet de bulundum

6.  Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Hesaplarımı kullandığım ana kredi kartini albaraka çektim albaraka world platinum kart kullanıyorum. Bankaya 4 -5 tane öneri ve şikayet de bulundum

Artık yan gel yat Osman yeri olmayacak geçmişi boşverin.

Mesela ona bakılırsa NATURA gıdada % 22 lerde olan pay nasıl % 82 lere geldi bununda detayı hiçbir yerde yok.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. İnşallah herkes güzel bi getiri elde eder bu ortamda şirketinize yatirim yapmışız artık kalıcı yükseliş başlar

8. [QUOTE=Zdx&Lunar Soul;5944140]Sayın Haymatlas biran önce içinde bulunduğun bence yanlış psikolojiden çıkman dileklerimle.

Sayın Bdayım paylaşımlar için teşekkürler.[/QUOTE
    Aziz ve muhterem ortağım.
    2 yıl önce bende aynı güzel ve naif düşüncelerle buraya gelmiştim. Hatta 1 yıl önce şişe, sahol tavhl, thyo ne varsa satıp ilave etmiştim. Neredeyse 2 ay önce de polho larımı satıp ekleyecektim. Allah tan aynı gaflete düşmemiş im. Sanırım anladın beni. Spk, şirket patronları spek bu ayağı unutma.

Sayfa 94/144 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •