Sayfa 94/1001 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 745 - 752 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Her nerden yönetildiğini bilmiyorum umurumda sayılmaz ama
    Aylardır esed + putin idlib te sivilleri kalkan yapan o karanlık adamları dövdü. Dirençleri kırıldı
    Şimdi sivil gibi içeri sızacaklar gocmen multeci ayaklari vs sonra metrobuste filan karşında otururken sende vahvah zavallı çaresizler savaşın zulmunden kaçmışlar gibi bir fikir yürütücen işte noolacak

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Kazık daima vatandaşa.

Kaderimiz hiç değişmiyor.

1982 ye kadar kendi kendimize düşe kalka gidiyorduk.

Özal başta bir dünyaya açıldık dünya ile entegre kaliteli üretim yapacaktık.

Bu sağ iktidarlar rüşvet,talan,yağma ,üretmeme,borç al ekme mantığıyla dünyayı bize soktu.

akp yancıları kabul etmesede TÜRKİYE hem batık hemde bölünecek .

Kim bu duruma getirdi akp

Ordu da kalmadı 750 binde ne olduğu belli olmayan 200 bin mevcuda düştük.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Dünyada düşer bizde çıkar.Gıda.dogal gaz vb.

Japonlar 20 yıldır.Enflasyon yaratamaz.Bir aylığına yerleri değişek.adamların 20 yılda yaratamadığını biz bir günde yaratıyoruz.

Ekonomi o kadar iyi dolar 1,20 den 5,80 lere geldi.

Diğer rakamların tamamı yalan zaten.

Milli gelir açık ve net 5 bin dolar.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4. Dondurma satıcısı kızın Putin'in güvenlik servisinin bir çalışanı olduğu iddia edildi.

https://www.thesun.co.uk/news/982586...ObPN-DBXonK4po
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Dondurma satıcısı kızın Putin'in güvenlik servisinin bir çalışanı olduğu iddia edildi.

https://www.thesun.co.uk/news/982586...ObPN-DBXonK4po
    Hangi kız? Üst resimdeki mi? Alt resimdeki mi? Kızlar aynı değil ki.... bence biri Türk bizim guvenlikcilerden öteki rus. Yoksa hak geçer :-(((

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Bunları okuyalım görelim ama beş dakika içinde belleklerimizden silelim!..
    Çünkü böyle buyuruyor ilahlar..

HDPlilerin çağrısıyla başlayan eylemlerde Atatürk heykelleri yakılmıştı
    Bugün Atatürk fotoğrafları üzerinden HDP'lilerle kurulan ittifak meşrulaştırılmaya çalışılsa da HDP'nin emriyle harekete geçen grupların Atatürk heykellerine saldırısı hafızalardan silinmedi.
    https://veryansintv.com/hdplilerin-c...ri-yakilmisti/
    2008'in Akapesi Dolar'ı 1 lira yaptığında moral gücü zirvedeydi PKK/hdp'lilerle Açılım kardeşliği yapıyordu Türk/Atatürk'ü aşağılıyordu karşı çıkan biz kalpaklılara kandan beslenen Kemalist vampirler diyordu o macera teröristlerin Türkiye'ye kan banyosu yaptırmasıyla sona erdi..
    Bugünün Cehepesi PKK/hdp'liler İBB'de oyverdiler diye işbirliğine karşı çıkan biz kalpaklılara kandan beslenen Faşist vampirler diyor bu macera da teröristlerin Türkiye'ye kan banyosu yaptırmasıyla sona erer..

İTO verilerine göre, İstanbul'da ağustosta yıllık bazda perakende fiyatlar yüzde 16,41, toptan fiyatlar ise yüzde 12,56 yükseldi.

İstanbul'da, ağustosta bir önceki aya kıyasla perakende fiyatlar yüzde 2,53 artarken, toptan fiyatlar yüzde 1,68 azaldı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 94/1001 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •