Sayfa 94/303 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 2417 madde; 745 - 752 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Naçizane fikirlerimi açıklıyorum burada.....

Benim fikrim ile kimse hisse alıp satacak değil sonuçta.....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

2. Kur seviyelerinin düşmesi ile birlikte şirketin borcu 20 milyon tlden fazla azaldı.....

Tabi kur farkı geliride aynı oranda arttı.....

12 aylık bilançonun 9 aylık bilançodan daha iyi geleceğini düşünüyorum şahsen
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

3. sen hala bu şirketin dardanelin niyazi önenin sahibi olduguna inanıyormsun bence şirketin içinde ufak bir ortak eger öyle olmasydı iki sey yapardı sarıyerdeki şirketin bulundugu yer hemen tarabya otelinin yanı kaç lira eder dudulludaki fabrika bariciden satın alınan yer kaçlira eder bankaya olan 5 yıl taksitlendiriken niye araziyi şuan şirketin adına borçla alıp taksitlendirip blonçoya eklemeyi düşünmüyor gözaltıdan çıkmak için zaten arazideki prjodegerleme çalışimasını spk ya sunsa zaten göz altından çıkar niyazi önene dardanelde küçük ortak Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir. diger arsayı mütahite sattı hesapta mütahit insaat geliri yapılmıs satımış kazanılmış parayı bankaya ödedi vede hala ,insaat yapmadı arsaya neden Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir. şirketin içindeki fon kim gerçek anlamda bu fonun sahibi kim fonun merkezi hangi ülkede Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

4. carlislecullen baya güzel fikirlerin var bunalara bir cevap yazsanda senin engin bilginden yararlansak

5. 6 Ekim 2017 de Kap a şu açıklamayı gönderdi.
    "Açıklamalar
    Son olarak 7 parsel gayrimenkulün geri alım hakkı süresinin 31.12.2019 tarihine uzatıldığı bildirilen açıklamamız ile ilgili şu ek açıklamanın yapılması gereği doğmuştur.

Toplamda arazi geliştirmesi yapılacak 9 parsel arazimiz vardır. Bu 9 parsel arazimizin 2 parselinin (9 parselin toplam m² sinin %20si ) geri alım işlemleri bitirilmiş, devirleri yapılmış olup müteahhit tarafından inşaatına başlanacaktır.

Kalan 7 parsel ise uzatılmış geri alım hakkı süresi olan 31.12.2019'a kadar (bu tarih beklenilmeksizin ilk projenin kaba inşaatının bitimi ile birlikte 2018 yılı sonu) mülkiyetinin geri alımı yapılarak arazi geliştirmesine başlanacaktır."
    Şimdi 2018 in son ayının ortasindayiz. Bu adamların verdikleri sözleri ne kadar tuttuklarını yada ne kadar kolay yalan soyleyebildiklerini ispat edeceğim. Bu arsayı geri almak için 15 işlem günleri kaldı. Verdiği söz yukarıda hep beraber takip edeceğiz.

6. Sahtekarlar yüzlerce söz verdiler hiç birinde durmadılar. Ama hepsini sildim. Yukarıdaki açıklama net. 2018 de arsayı geri alacakmış. Bu arsa 2018 de geri alınsın ben burada özür dileyeceğim. Bir daha aleyhlerinde hiçbirşey yazmayacağım. Ama geri alınmazsa, birisi çıkar bu adamlar dürüst derse hep beraber tepki göstereceğiz. Beni yalnız bırakmayacaksınız. Hodri meydan.

7. Kaba insaat basladi mi ki bitsin Nasrettin Hoca fikrasindaki gibi tel orguyu dikeni cekmis takilacak koyunlarin yunu pesinde

Haklisin manisali kardeşim.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 94/303 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •