Onemli Gunler Banner
Sayfa 94/243 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 745 - 752 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    Böyleleri göbeğınden konuşur ıtıbar etmeyın,mantıklı açıklama varmı yok,,büyük vebal alıyorlar Allah yardımcıları olsun,,,
    Manyak mısın gerizekalı mısın nesin ben bilmediğim için forumda sordum neden birilerini yönlendireyim eğer kötü niyetli yazdıysam Allah bin türlü belamı versin eğer senin düşündüğün gibi değilse Allah senin bin türlü belanı versin YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Emiremir Yazıyı Oku
    Manyak mısın gerizekalı mısın nesin ben bilmediğim için forumda sordum neden birilerini yönlendireyim eğer kötü niyetli yazdıysam Allah bin türlü belamı versin eğer senin düşündüğün gibi değilse Allah senin bin türlü belanı versin YTD

Sevıne düşmem senın,

3.  Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    Sevıne düşmem senın,
    İftira atıyorsun sonra da seviyene düşmem diyorsun sen önce Türkçeyi öğren YTD

4.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    gönlünden geçen mi tavan yoksa öylesine mi söyledin
    2 gün aradan sonra bugün metro gelir tavana çakar derim...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. çanak tepesi var 1,26₺;
    geçerse eukyo gibi tavan tavan çakar.
    YTD

6. amaç para kazanmaksa; fiyatlar dengeli olmalı yoksa bu bir dolap çevirme, yalan yanlış iş olur.
    EUKYO ve ETYAT ın fiyatları denkleşmeli; ya yukarda ya aşağıda; aşağıda olursa yatırımcı ürker yeni yatırımcı çekmek, sonraki hamleler için zora girer.
    EUYO da bu grupta olmalı lakin bedelli serm artırımı yatırımcı kaçırdı.
    YTD

7. farz-ı misal; etyat iki tavan yapsa; eukyo ile fiyatını eşitler.
    Sonra da sıra euyo da olabilir.
    YTD

8.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    Galip ky dostu dur eukyo bir müddet buralarda kalır ETYAT I götürür. Fiyatı eşitleyincede birleştirebilir. İnşallah 2 üzerine atar ytd
    Bugün hareket ve ilgi ETYAT ta ytd
    Bu tavan meselesini neye göre söylüyorsunuz nerde o günler bugün bana en tepeden verdi 2 gündür al sat yapım dedim hep zarar siz hisse bu durumdayken nasıl tavan diyorsunuz hayret

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 94/243 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •