Sayfa 941/1003 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951991 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 7,521 - 7,528 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    Emeklinin tatile gideceği yer
    Ek 29756
    Tayyip ağa ve destekçilerine göre en iyi emekli ölü emeklidir ...İster yaşayan ölü isterse tahtalı köy a.q

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Tayyip ağa ve destekçilerine göre en iyi emekli ölü emeklidir ...İster yaşayan ölü isterse tahtalı köy a.q
    biz emekliye bu yakışır

Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    biz emekliye bu yakışır
    Millet en düşük emekli aylığı asgari olacak , size 15 kağıt bayram ikramiyesini beğenmeyip yaşayan ölü olmayı seçiyorsa biz her şeyi hak ediyoruz...

Neyse si... paramıza para katmaya devam...DDKKM, borsa eurobond .....Olmayan düşünsün abi bana ne

4.  Alıntı Originally Posted by waryemez Yazıyı Oku
    vade öncesi satışı kirli fiyattan yapıyor ama, sordunuz mu?
    Vakıfbank ÖB sadece sizin dediğiniz şekilde yapıyorum dedi, henüz vade öncesi satış yapmadığımdan teyit etmedim...
    kirli fiyat birikmiş kupon faizi eklenmiş demek zaten.. satmak istersen birikmiş faizle birlikte satarsın..

5. vatandaştır görüşlerine saygı duyarız ...

ama avrupa ,amerlkanın emeklileri abiyane deyimle kıral gibi yaşarkene ...

Türk emeklilisinin günahı ne ?

Ekonominin asıl sorumlusu vatandaşlar çıktı

Yapılan bir sokak röportajda ekonomiden vatandaşlar sorumlu çıktı.Guge TV'nin yaptığı bir sokak röportajında yüksek enflasyon ve ekonomik krizin nedeni olarak vatandaşlar işaret edildi.

Vatandaş, "Ekonominin sorumlusu fırsatçı vatandaşlarımızdır. Devlet ne yapsın. Emekli aylığı yetmiyor ama ne yapalım. Fakir yok ülkede, kıskançlık var" dedi.

Odatv.com

https://www.odatv4.com/guncel/ekonom...ikti-120000791

6. https://www.odatv4.com/siyaset/erdog...iyiz-120000761

zamanında Reis bizzat kendisi söyledi...

kendileri LAZ değildir...

" Çveneburi (Gürcüce: áÆ’©áĥáÆ’â€áÆ’Å“áÆ’â€áÆ’ ‘áÆ’£áÆ’*áÆ’ËÅ“), ataları 93 Harbi sonrasında Artvin ve Batum yöresinden Osmanlı İmparatorluğu'nun iç kısımlarına göç etmiş, Türkiye Gürcüleri içindeki Müslüman muhacir topluluğun kendi aralarında kullandıkları bir öz tanımlamadır. "

olabilir mi ?

..........

'Benim için Gürcü dediler' diye yakınan Erdoğan 2004'te 'Ben de Gürcü'yüm' demiş

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 'Bana Gürcü ve Ermeni diyenler oldu ama Ben Türk'üm' sözlerinin aksini ispatlayan açıklaması ortaya çıktı
    'Benim için Gürcü dediler' diye yakınan Erdoğan 2004'te 'Ben de Gürcü'yüm' demiş
    06 Ağustos 2014 15:45

-A+
    Kendisinin Türk olduğunu belirterek Ermeni ve Gürcülere ayrımcılık ima eden Başbakan Tayyip Erdoğan'ın "Benim için bir ara neler dediler. Gürcü dediler. Affedersin daha çirkinini söylediler, Ermeni dediler. Ama ben Türk'üm" ifadelerinin aksini ispatlayan 11 Ağustos 2004 tarihinde yaptığı Gürcistan gezisi sırasında "Ben de Gürcü'yüm, ailemiz Batum'dan Rize'ye göç etmiş bir Gürcü ailesidir" sözleri ortaya çıktı.

Erdoğan, tartışmaya yol açan açıklamasını NTV ve Star TV'nin ortak yayınında 'Adaylar Konuşuyor' programında (5 Ağustos 2014) yaptı

Erdoğan'ın bu ifadesine 1 Aralık 2005 tarihli Milliyet gazetesinde yer alan bir haberde de yer verildi.

Wikipedia'daki biyografisinde de gürcü

Erdoğan'ın dün akşam canlı yayında Türk olduğunu iddia etmesine rağmen Gürcü olduğunu kendi ağzıyla söylediğine dair ifadeler dünya genelinde referans olarak gösterilen Wikipedia'da yer aldı.

Wikipedia'da yayınlanan Erdoğan biyografisinde "11 Ağustos 2004 tarihinde Gürcistan'a yaptığı bir gezide verdiği demece göre ailesi Rize'ye Batum'dan göç etmiş bir Gürcü aileydi" denilerek, Erdoğan'ın kendi ağzından Gürcü olduğu ileri sürüldü.

https://t24.com.tr/haber/benim-icin-...m-demis,266734

7.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Parmak izi ve yüz doğrulama gibi biyometrik veriler ile kolayca önlem alabilirler ama bizim mevzuat izin veriyor mu acaba bunlar doğrulanmadan bloke çözülmeyecek. Örnekler çoğaltılabilir banka internet ve mobilden verilen kredilerin onaylanması içinde biyometrik onay alıp eşleştirme yapacak yine işlem limitleri bir tık ile değiştiriliyor dolandırıcı istediği gibi yükseltiyor limitleri birde kredi çekiyor onu da havale etf ile hesabı boşaltıyor.
    Dediğiniz gibi parmak izi, göz taraması vs ile önlem alınmalı.
    Yoksa telefonunuzu kaptırdığınız anda kanınızın son damlasına kadar soyulabilme ihtimali var.

Tedbir alınmıyor maalesef.

8.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku

https://www.odatv4.com/siyaset/erdog...iyiz-120000761

zamanında Reis bizzat kendisi söyledi...

kendileri LAZ değildir...

" Çveneburi (Gürcüce: áÆâ��áÆâ��ââ�¬¢áÆâ��ââ�¬áÆâ��Åâ��áÆâ��ââ�¬áÆâ��ââ�¬Ë� áÆâ��£áÆâ��*áÆâ��ËÅ�), ataları 93 Harbi sonrasında Artvin ve Batum yöresinden Osmanlı İmparatorluğu'nun iç kısımlarına göç etmiş, Türkiye Gürcüleri içindeki Müslüman muhacir topluluğun kendi aralarında kullandıkları bir öz tanımlamadır. "

olabilir mi ?

..........

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 'Bana Gürcü ve Ermeni diyenler oldu ama Ben Türk'üm' sözlerinin aksini ispatlayan açıklaması ortaya çıktı
    06 Ağustos 2014 15:45

-A+
    Kendisinin Türk olduğunu belirterek Ermeni ve Gürcülere ayrımcılık ima eden Başbakan Tayyip Erdoğan'ın "Benim için bir ara neler dediler. Gürcü dediler. Affedersin daha çirkinini söylediler, Ermeni dediler. Ama ben Türk'üm" ifadelerinin aksini ispatlayan 11 Ağustos 2004 tarihinde yaptığı Gürcistan gezisi sırasında "Ben de Gürcü'yüm, ailemiz Batum'dan Rize'ye göç etmiş bir Gürcü ailesidir" sözleri ortaya çıktı.

Erdoğan, tartışmaya yol açan açıklamasını NTV ve Star TV'nin ortak yayınında 'Adaylar Konuşuyor' programında (5 Ağustos 2014) yaptı

Erdoğan'ın bu ifadesine 1 Aralık 2005 tarihli Milliyet gazetesinde yer alan bir haberde de yer verildi.

Wikipedia'daki biyografisinde de gürcü

Erdoğan'ın dün akşam canlı yayında Türk olduğunu iddia etmesine rağmen Gürcü olduğunu kendi ağzıyla söylediğine dair ifadeler dünya genelinde referans olarak gösterilen Wikipedia'da yer aldı.

Wikipedia'da yayınlanan Erdoğan biyografisinde "11 Ağustos 2004 tarihinde Gürcistan'a yaptığı bir gezide verdiği demece göre ailesi Rize'ye Batum'dan göç etmiş bir Gürcü aileydi" denilerek, Erdoğan'ın kendi ağzından Gürcü olduğu ileri sürüldü.

https://t24.com.tr/haber/benim-icin-...m-demis,266734
    Erdoğan ın gürcülüğü yıllardır bilinen bir gerçek.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

Sayfa 941/1003 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •