Sayfa 941/1001 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951991 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,521 - 7,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    yok mu arttıran 280-400 yıl yaşayanlar, şehr efsanesini de geçti..
    O vatandaş gerçek ama 256 yıl yaşadığı söyleniyor. Reisin (reishi mantarı) mantarını kullanıyormuş. Ayrıca diğer bitkiler.

2.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    O vatandaş gerçek ama 256 yıl yaşadığı söyleniyor. Reisin (reishi mantarı) mantarını kullanıyormuş. Ayrıca diğer bitkiler.
    az buçuk okur yazar insanlarsınız, bir ürünü promote edebilmek için çıkarılan şehir efsanesi bunlar

benim büyük ninem tarhanayla 160 yaşadı diyelim o zaman, benimki uyudurma çinli doğru söylüyor olur
    adamaların büyüme rakamlarının bile doğru olmadığını bir çok ekonomist iddia ediyor..!!

3.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    az buçuk okur yazar insanlarsınız, bir ürünü promote edebilmek için çıkarılan şehir efsanesi bunlar

benim büyük ninem tarhanayla 160 yaşadı diyelim o zaman, benimki uyudurma çinli doğru söylüyor olur
    adamaların büyüme rakamlarının bile doğru olmadığını bir çok ekonomist iddia ediyor..!!
    Reishi mantarıda kullanıyorum Ginsengde. Etkilerini yaşıyorum. Anlatmak uzun sürer. Ben Alerjiden kaynaklı Kronik farenjit için kullanıyorum işe yarıyor. Diğer etkilerini bilemem.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Sağlık benim işim. Çünkü baya bir tecrübe ile yaşadım. Büyük kısmını kendim çözdüm. Doktorun birine anlatmıştım Tıbbın yarısını yaşamışsın dedi. Ben o kadar demiyorum ama baya bir şey atlattım ve hala farklı şeyler var. Canan Hoca Kaya Tuzuna karşı değil. Sadece kaynağı önemli. Ağır metal ve kirlilik taşımasın istiyor. Size naçizane tavsiyem. Sarımsak Yoğurt(Ev) su (yeteri miktar) C vitamini Fındık fıstık ve hayvansal yağlar, kemik suyu sizi bir çok rahatsızlıktan korur. Tecrübe ile sabittir.

Yanlış anlaşıldım galiba.

Tuz yasağına karşı gelip, kaya tuzu kullanın diyor...

5.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    toplam 600 milyar $ dış borç önümüzdeki 30 yılı ipotek etti. ödenmesi imkansız, bir yol var güneydoğunun komple emperyalistlere satılması. amaç bu zaten, bu alık halk yığınları 15 senede gelen paranın karşılıksız olduğunu sandı.Bir laf var: "Bedava peynir sadece fare kapanında olur."
    Velev ki satacak olduk.
    Guneydoguya kim 600 milyar dolar verir.

6. Canan hoca ile nebehat çehre aynı yaşta aynı yıl doğmuşlar kim daha genç karar sizin
    Uzun yaşamanın formülü
    1:genetik (DNA) ( Bora Beyde durum bu)
    2: teknolojiden uzak ilkel yaşam (hepimiz için imkansız)
    3: beslenme ( hepimiz için imkansız )
    1 nolu madde yoksa 2 ve 3 işe yaramaz yaş 40 küt giden var yaş 45 küt giden var herşey 1 e bağlı

7. Forumdaşlar, gıda ve yemeklere sardınız ama benim düşüncem bunun yediklerinizle çok az alakalı olduğu yönünde.

Ömrü uzatan son 50 yılda yaşanan tıp ve ilaç teknolojilerindeki gelişmeler.

Ayrıca tıbbi hizmetlere ulaşımın nispi olarak yaygınlaşması, ön teşhis için modern cihazların yayınlaşması v.b.

Ama bütün bunların yanında doğanın insanlara karşı yaptığı çok büyük bir adaletsizlik hepimizin yaşam süresini belirliyor.

Taşıdığınız genler. DNA ve RNA dizilimi. Bu sarmaldaki kod ne kadar yaşamaya programlandıysa o kadar yaşayacaksınız , bağışıklık sisteminiz o denli kuvvetli ya da zayıf olacak.

Çok acaip şeyler yapmadığınız sürece herkesin öleceği tarih aşağı yukarı belli.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. Syn medyun
    Seda sayanin son halini gordun mu.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 941/1001 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •