Sayfa 942/1004 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952992 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,529 - 7,536 arası.

Konu: Viop LIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,778
     Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Görüntü bozuldu ..gene geç kaldın demek o kadar da kolay değilmiş ..
    oooooo ekranı kaçırmışız çokmu,
    sabah pozisyonu kapatmayı kaçırdık olan oldu
    giren girdi dursun dedik, tekerlekleri de soktu.
    Bear_Bull
    @BearBull26

2.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    oooooo ekranı kaçırmışız çokmu,
    sabah pozisyonu kapatmayı kaçırdık olan oldu
    giren girdi dursun dedik, tekerlekleri de soktu.
    Evet ..aynen
    Hayat hoş gerisi boş

Ağustos Türkün zafer ayıdır.
    Yarın ecnebinin dallar zirvesini kırıp akdenize dökme zamanı.
    Süngüleri takın gelin.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    seans kapandı.. cycle vakti.. @mehmetkirsoy grafik hazır .. tarihsel grafik. alltime... historical .. 2000-2020 arası ne yaşadık biz hafızalarda short kaldı . .. kaç tane anatrend sayıldı o 20 yılda anatrendlerde.. .. ben unuttum... grafiktede görulmez oldu . ) kim bildi ? hiç kimse.. error .. N/A... no data

Evet 1 USD 27.000.000 TL ye çıkan para birimiyle başka bir şekil olmasini beklemek saflık olurmuş...

Normalde bu deval ile batan sirketler olması gerekirken hepsi saha kalkti demek ki hepsi hedge etmiş kendisini ama hedge edilen yerin batması gerekir idi ki onuda duymadık ..

Açıkçası dayı sonsuz parada arada sınırlı para ile beklesen dönemler hariç sonsuzlugun fotoğrafı. Ayrıca 90 larda ki gibi bu yükseliş de sürebilir ki bunu daha önce paylaşım yapmıştım ama sonsuz para arzında kredi genislemesi ve çılgınlık para dağıtımı gerekli ki öyle birşey yapılmayacağı belli suanki kadroda kararlarda.

Daralma bariz araba bayileri onu araba yığıldı 1 ay olmadı. Alıcı kalmadı piyasa çok net daralma içinde.

1.000.000 kat arta. Para biriminde dayı anatrendciler zabaa kadar tirend cizsin.. hep oyma ..

Teknik analiz diye birşey yoktur. Olsa birşey 27.000.000 belki dahası olmaz. ....

5.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Evet 1 USD 27.000.000 TL ye çıkan para birimiyle başka bir şekil olmasini beklemek saflık olurmuş...

Normalde bu deval ile batan sirketler olması gerekirken hepsi saha kalkti demek ki hepsi hedge etmiş kendisini ama hedge edilen yerin batması gerekir idi ki onuda duymadık ..

Açıkçası dayı sonsuz parada arada sınırlı para ile beklesen dönemler hariç sonsuzlugun fotoğrafı. Ayrıca 90 larda ki gibi bu yükseliş de sürebilir ki bunu daha önce paylaşım yapmıştım ama sonsuz para arzında kredi genislemesi ve çılgınlık para dağıtımı gerekli ki öyle birşey yapılmayacağı belli suanki kadroda kararlarda.

Daralma bariz araba bayileri onu araba yığıldı 1 ay olmadı. Alıcı kalmadı piyasa çok net daralma içinde.

1.000.000 kat arta. Para biriminde dayı anatrendciler zabaa kadar tirend cizsin.. hep oyma ..

Teknik analiz diye birşey yoktur. Olsa birşey 27.000.000 belki dahası olmaz. ....
    Memed abim her şey trendi izler. Su bile yolunu bulup akıyor. Yapma be kardeşim...
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Mehmetabiye tamamen katılıyorum...Hayatınız biter..Aile düzeni bozulur...Burada algı yapan hobidiklere aldanmayın..Buradan long-short diyenlere..Emin olun ya poz. yok ya da 1-2 kontratla ALGI YAPIYORLAR...Büyük ihtimalle aracı kurum elemanıdırlar....
    Çok iddialı bir yazı.
    Long short diyen hobidikler. Viop başlığında başka ne denir ki?
    3-5 kontrat yapan bir sürü kişi var burada, herkes bir şekilde sermayesiyle birşeyler yapmaya çalışıyor. Az kontrat olunca değersiz ve yazanlarda algıcı. Enteresan olmuş.
    Viop topiğinde Viop yapmayın demek asıl saçmalık.

7. Dolar lonkculeri anlayacaksaniz oynamayalim

Evdeki eski model TV halı buzdolabı kabul edilmez.

Dayı eski tech çöp. Tesla araban varsa kabul. Aksi sifir. Full borç.

Temerrüt üzerine.. anahtarını almak için bile artık kalite lazım.

Almıyoruz her anahtarı.

8. Doviz piyasasını emdiler, emlak sektörünü emdiler, araç piyasasını emdiler ,borsayı emecekler ki daha yolu var finalde tekrar sarı demire yönelecekler. Supercycle bu şekilde işliyor olabilir mi memedabi?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 942/1004 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •