Sayfa 943/1006 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953993 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 7,537 - 7,544 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Olay maalesef siyasi boyuta gelmiş.. Şu ana kadar yazdığım yazılarda hiçbir siyasi parti ismi kullanmadım... İster o taraf ister bu taraf olsun; hepsinin yanlışları da oldu, doğruları da...

İki çocuğum var... Tek hayalim sağcı yada solcu olmaları değil... Hayalim, bir gün çocuklarımın çarşaflarını ABD'linin değiştirdiği, WC lerini bir Alman'ın temizlediği, yemek servisinin bir Fransızın yaptığı bir sabaha uyanmaktır...

İster CHP li olsun, ister AKP li...

Yukarıdaki işleri hala bu kadim milletin çocukları yapıyorsa; 3 kıtada nam salam bir imparatorluğun torunları başarısız olmuş demektir....

Sen, o, şu, bu ne derse desin....

Nijerya %14, Osmanlı'nın o kadim çocukları, torunları Avrupalılara hala %17,7 faiz ödüyorsa, BAŞARISIZ olmuşsun demektir..

Uzun lafın kısası... Tüm bu 75 yıllık geçmiş siyasi tarihimizden çıkardığım sonuç;

"ATATÜRK'ÜN BÜYÜKLÜĞÜNÜ , GELMİŞ GEÇMİŞ İSTER SAĞCI İSTER SOLCU TÜM HÜKÜMETLERİN SADECE AMA SADECE ABD DOLARI İLE GİRMİŞ OLDUKLARI AMANSIZ VE SÜREKLİ MAĞLUP OLDUKLARI SAVAŞTAN, BELLİ OLMAKTIR...

BU KONUYU DA KAPATIYORUM

2.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    AHMET HAKAN YAZMIŞ...BAKALIM DOĞRU ÇIKACAK MI?.

- Girilmedik kahvehane bırakmadım.

- Önüme gelen taksiye bindim.

- Eski mebuslara kulak verdim.

- İyi haber alan kaynaklarımın tümünü fazlasıyla tükettim.

- İyi koku alan Ankara gazetecilerinin çayını içtim.

- Yazıhanelerinde gün boyu siyasi dedikodu yapan vakti bol dostlarımın nabzını tuttum.

- En az 22 danışman, 12 genel müdür yardımcısı, 11 müstahdemle temas kurdum.

Ve â��yeni kabinede kimler olacakâ� sorusuna cevap aradım.

*

Elde ettiğim sonuçları açıklıyorum:

*

- ETHEM SANCAK: Evet, evet! Doğruymuş! Ankaraâ��da hemen hemen herkes Ethem Sancakâ��ın bakan olabileceğine işaret ediyor. Çok ama çok küçük bir azınlık Ethem Beyâ��e Milli Savunma Bakanlığı koltuğunu layık görürken büyük çoğunluk â��Savunma Bakanı değil, Ticaret Bakanı olacakâ� diyor. Dur bakalım, ne olacak?

*

- ADALET BAKANI: â��Adalet Bakanı kim olacakâ� sorusuna verilen cevaplarda ise iki isim ön plana çıkıyor: Şu anki Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga ile eski MHP milletvekillerinden hukukçu Mehmet Parsak... Dur bakalım, ne olacak?

*

- İBRAHİM KALIN: Çok net ve çok kesin olmamakla birlikte İbrahim Kalınâ��ın yeni Dışişleri Bakanı olacağı söyleniyor. Bazıları İbrahim Kalınâ��ın cumhurbaşkanı yardımcısı olabileceğini de söylüyorlar. Ancak Dışişleri Bakanı olacağını söyleyenler daha ağır basıyor. Dur bakalım, ne olacak?

*

- ÖMER ÇELİK: Her kuliste, her değerlendirmede, her yorumda adı geçiyor Ömer Çelikâ��in... Ağırlıklı olarak â��cumhurbaşkanı yardımcısıâ� olacağı söyleniyor. Ama yine de dur bakalım ne olacak?

*

- İÇİŞLERİ BAKANI: Ankaraâ��ya ilk geldiğimde herkes İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Muhterem İnceâ��nin (Dikkat! Muharrem değil Muhterem) İçişleri Bakanı olabileceğini söylüyordu... Akşama doğru hava birden değişti. Neden değişti, nasıl değişti? Bilmiyorum. Ama bildiğim şu: Akşama doğru bütün kulislerde İstanbul Valisi Vasip Şahinâ��in adı dolaşmaya başladı. Dur bakalım, ne olacak?

*

- ENERJİ BAKANI: Şu anda Enerji Bakanlığı Müsteşarlığı görevini yürüten Fatih Dönmezâ��in bu göreve getirileceğini söyleyenler var. Ancak kulislerde konuşulanlara bakılırsa bu görev için sürpriz isimler de söz konusu olabilirmiş. Dur bakalım, ne olacak?

*

- EKONOMİ: Ekonomi yönetiminde bakan olarak görev alacak isimler bir sır gibi gizli... Ali Babacanâ��dan söz eden yok. Mehmet Şimşek adı azıcık geçiyor. Ama Nail Olpak ismi her yerde... Hangi bakanlığa getirileceği söylenmiyor ama MÜSİADâ��da başkanlık yapmış, iş dünyasından gelen Nail Olpakâ��ın bakan olacağı ağırlıklı olarak konuşuluyor. Dur bakalım, ne olacak?
    Ekonomi bakanlığı hariç pek bi önemi yok bence kimin bakan olduğunun.. Nail Olpak I tanımam şöyle bir baktım Google özgeçmişine filan.. Pek olumlu hava yaratıcak bişi göremedim.. Ama tanımam

Yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by yeniozrumeli Yazıyı Oku
    Şuana kadar sayı belli değil
    ilerleyen saatlerde belli olur
    ama yaralı çok diyorlar
    utanmadan temmuz ayında hava muhalefeti diye açıklamayapıyor t.dağ valisi
    yahu millet alaskada,yağmur ormanlarında tren seferleri düzenliyor, kötü işçilik kimse diyemiyor
    hesap sormazsan olan sırayla garibana olur, sonra yukarılara doğru çıkar..

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    utanmadan temmuz ayında hava muhalefeti diye açıklamayapıyor t.dağ valisi
    yahu millet alaskada,yağmur ormanlarında tren seferleri düzenliyor, kötü işçilik kimse diyemiyor
    hesap sormazsan olan sırayla garibana olur, sonra yukarılara doğru çıkar..
    ayrıca spiker canlı yayında valiye soruyor
    kaç yolcu vardı bilmiyorum
    yaralı kaç bilmiyorum
    ölü kaç bilmiyorum.
    kriz masamız bilir
    olay olalı 4saat olmuş
    millet alaskada osursa Güney kutbundan 2dk duyuluyor
    bi sorun var

maalesef şimdi haberlere düştü
    10 ölü
    (((

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,753
    Çok kötü..
     Alıntı Originally Posted by yeniozrumeli Yazıyı Oku
    10 ölü
    (((
    MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by yeniozrumeli Yazıyı Oku
    10 ölü
    (((

bizde ölü sayısı kademeli arttırılır..

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    bizde ölü sayısı kademeli arttırılır..
    yayın yasağı geldi veee
    maalesef ölü sayısı 15 oldu

Sayfa 943/1006 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri