Sayfa 944/1001 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,545 - 7,552 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Bist neyi fiyatlıyor ?
    aşkın sırılsıklam olmuş halini
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2. Yeni çamoluk otomotivin sahibi abi aday olursa ben kararımı gözden geçireceğim.

3.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    aşkın sırılsıklam olmuş halini
    Toprak üstadım içeride yabancı olsaydı zaten görürdük fiyatlamanın hasını gibi geliyor bana varlıkçılar dansa devam diyor

4.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Toprak üstadım içeride yabancı olsaydı zaten görürdük fiyatlamanın hasını gibi geliyor bana varlıkçılar dansa devam diyor
    yabancı oranı yeni tarihi dip seviyeler yaptı.
    ancak deprem üzüntü sebebiyle pek paylaşma hevesim yok.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Mommy oyuna gelmedi. İkinci bir Ekmelettin vakasına bu ülkenin tahammülü yok.

KK-RTE oyunu ile bir 5 seneyi daha kaybedemez bu ülke.
    https://www.youtube.com/watch?v=TzdR4HaL6KY

İYİ Parti lideri Meral Akşener'den Son Dakika Altılı Masa Açıklaması

----------------------------------------------------------------------------

Kadın, kumar oynamayalım, güçlü aday çıkaralım ve bu iş ilk seçimde bitsin diyor anladığım kadarı ile. Ülkem için hayırlısı ne ise o olsun.

Çarşı karışır... Çekirdekleri hazırladık, izlemeye başladık kenardan :-)

Bu esnada SAYKO en ucuz peynir nerede bulurum diye araştırmaya devam ederken görüntülenmiş...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=TzdR4HaL6KY

İYİ Parti lideri Meral Akşener'den Son Dakika Altılı Masa Açıklaması

----------------------------------------------------------------------------

Kadın, kumar oynamayalım, güçlü aday çıkaralım ve bu iş ilk seçimde bitsin diyor anladığım kadarı ile. Ülkem için hayırlısı ne ise o olsun.

Çarşı karışır... Çekirdekleri hazırladık, izlemeye başladık kenardan :-)

Bu esnada SAYKO en ucuz peynir nerede bulurum diye araştırmaya devam ederken görüntülenmiş...
    E taban da en baştan beri bunu istiyor zaten.

Peki KK neden A*P aygıtı gibi davranıyor anlayabilen var mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,680
     Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra aday çikita muz ajdar olsa bile kazanır. Normalde bu seçimi rte'nin elinden kimse alamazdı. Deprem üst akılın planlarını tamamen bozdu. Inside-woman meral dikkat ederseniz tamamen kontrpiyede kaldı ve muhtemelen yeni bir strateji belirleyecek.

Ama bizim millet akıllanmaz. Yeni gelecek yönetim acı reçeteyi çakınca oylar da dibe çakılır. Bu sefer gitmemek üzere gelir akp yalnız.
    içerideki ajanı bulup imha ettiler. muhtemelen siyasi olarak da imha oldu artık.

8.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    içerideki ajanı bulup imha ettiler. muhtemelen siyasi olarak da imha oldu artık.
    Kimden bahsediyorsun KK'dan mı?

Sayfa 944/1001 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •