Sayfa 945/996 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955995 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,553 - 7,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Beyler, yarın tüm Türkiyemi yoksa geçen haftaki illere mi, sokağa çıkma yasağı?

Ulan bir işi düzgün yapsalar, dişimi kıracağım!
    30+Zonguldak

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

2. Ama yarin degil
    Yarin mubarek gun cuma

Yasak ise
    Ctesi ve pazar

Ama tabi
    Yanlis biliyosam

Lutfen
    Aramizda kalsin

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sadece büyükşehirler ve Zonguldak
    Ustad eskisehirde kac vaka var
    Bilginiz var midir?

İcisleri bakanlığı :

Alınan tedbirlerin bulaşın yayılım hızına olan etkisinin en üst noktaya taşınabilmesi amacıyla; Büyükşehir statüsündeki 30 ilimiz ile Zonguldak ilini kapsayacak şekilde, İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi ile Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 27 ve 72 nci maddeleri uyarınca il valileri tarafından aşağıdaki ek tedbirlerin alınması gerekmektedir.

Bu kapsamda;

17.04.2020 tarihi saat 24.00 ile 19.04.2020 tarihi saat 24.00 arasında (hafta sonu) aşağıda belirtilecek istisnalar hariç olmak üzere Büyükşehir statüsündeki 30 ilimiz (Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van) ile Zonguldak il sınırları içinde bulunan tüm vatandaşlarımızın sokağa çıkmaları yasaklanacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Haaa... Bir de yarın ulusal gıdamız olan LUPPO'yu ve milli içeceğimiz COCA COLA'larımızı almayı ihmal etmeyelim.

Ayrıca erken alın gözünüzü seveyim, gece saat 11'de sokağa çıkıp, bizi Dünyaya madara etmeyin!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad eskisehirde kac vaka var
    Bilginiz var midir?
    En son 520 idi , 16’da ölüm vardı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Haaa... Bir de yarın ulusal gıdamız olan LUPPO'yu ve milli içeceğimiz COCA COLA'larımızı almayı ihmal etmeyelim.

Ayrıca erken alın gözünüzü seveyim, gece saat 11'de sokağa çıkıp, bizi Dünyaya madara etmeyin!
    Dünden aldım abi, bir bardak kolamı ve luppo mu alıp tv izleyecem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8. adamlar yerli dezenfektan ürettiler lakin üstünde anti bakteriyel yazıyor
    o kadar da bakanlar kurulunda geyiğini yaptılar, neyle uğraştıklarının haberleri yok
    eğer anti viral özelliği varsa üstüne neden yazmıyorsunuz, kullan ama coronaya etkili değil..?

Sayfa 945/996 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •