Sayfa 945/997 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955995 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,553 - 7,560 arası.

Konu: Viop XXXIII

1. şey neden düşüyor
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

2. Dolar saatlikte karar verecek 8.54 kırarsa 8.50 yolculuk.
    yukarda 8.61

3.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Ben de onu arıyorum.
    sonuçta viop ta ayak üstü birbirini düdüklemek için işlem yapanlar, kim daha dürüst kim daha dindar, kim daha iyi müslüman diye atışıyor.
    En enteresanı bir günde parayı ikiye katlama yada sıfırlama ihtimali olan kumarhanede inançlı müslüman ,hristiyan, yahudi, budist, taoist vs nin ne işi var.
    hiç bir din başka birinin parasını adı ne olursa olsun ( kumar borsa viop ) UYANIKLIKLA ,AKILLA, BİLGİYLE elinden almayı uygun görmez.
    burada bulunup ben iyi müslümanım hristiyanım yahudiyim diyen kendine dindardır
    YAV HE HE DEYİN GEÇİN.
    hayatınız düdüklemek ya da düdüklenmek olmuş.

ben hisse portföyümü hedge ediyorum, buradaki herkesi kendiniz gibi düşünmeyin..kimin ne amaçla burada olduğunu bilemezsin.. ayrıca kriptolar kumarın daniskasıdır, soran herkese de aynı şeyi söylüyorum.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    O Murat denen ********e ne küfürler yazıcam şimdi özelden dümdüz gidicem...
    Etmiş kadar oldun. boşuna mahkemelik olma..

5.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    O Murat denen ********e ne küfürler yazıcam şimdi özelden dümdüz gidicem...
    bu murat denen şahıs gazete patronunun oğlu ama uydurma isim kullanıyor nedense.. güzel bi küfür edeceksen gerçek ismini veryim sana özelden, küfür boşa gitmesin

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    hayatınız düdüklemek ya da düdüklenmek olmuş.

ben hisse portföyümü hedge ediyorum, buradaki herkesi kendiniz gibi düşünmeyin..kimin ne amaçla burada olduğunu bilemezsin.. ayrıca kriptolar kumarın daniskasıdır, soran herkese de aynı şeyi söylüyorum.
    Kişisel düşüncem ;ifadenizden anladığım sizin orta uzun yada çok uzun vadeli oyuncu olduğunuz.
    yatırımcı başka bir şeyle( ev,arsa ,vs) değiştirmeyecekse pozisyonunu bozmaz.
    Ama sizin doğrunuza sonuna kadar saygı duyarım.

Ama en önemlisi yukarıdaki ifadelerimden dolayı kumara karşı olduğumu düşünmeyin.
    kırk yıldır ben kaybetmediğim sürece kumara karşı değilim.

7.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Kişisel düşüncem ;ifadenizden anladığım sizin orta uzun yada çok uzun vadeli oyuncu olduğunuz.
    yatırımcı başka bir şeyle( ev,arsa ,vs) değiştirmeyecekse pozisyonunu bozmaz.
    Ama sizin doğrunuza sonuna kadar saygı duyarım.

Ama en önemlisi yukarıdaki ifadelerimden dolayı kumara karşı olduğumu düşünmeyin.
    kırk yıldır ben kaybetmediğim sürece kumara karşı değilim.
    Kimin neye karşı olduğu beni ilgilendirmez. Yasal olan her şeyi herkes istediği gibi yapabilir.

Şahsi gözlemlerim, ister viop olsun, ister hisse olsun, ister CC ler olsun..insanların %90 ı olayı kumar gibi ele alıyor, o şekilde hareket ediyor...onlara da saygı duyarım, yeter ki kumar oynadığının farkında olsun...borsada kumar zevkimi tatmin ediyorum diyen arkadaşlarım da var.

ben ise, önemli olan kişinin hareket tarzı diyorum..mal varlığımın %20 si finansal piyasalardadır...onun da üçte ikisi altında zaten..5 yıldır pozumu değişmedim, ons altın trendi dönene kadar da tutarım...hisse portföyüm de orta vadeli, sat-al yapmam, hisse portföyümü riskimi de vadelide short yaparak dengeliyorum...net long olduğum dönem kısıtlıdır ve miktarı çok azdır.

özetle, ben hiç bir zaman kumar oynuyorum diye düşünmedim..zaten buradan zengin olma gibi bir niyetim yok..çoğunluk 3-5 kez battım geçmişte der, ben ise 22 yıldır hisse, açılışından bu yana vadelide işlem yaparım..hiç batmadım..batmak nasıl olur onu da bilmem, beceremem zaten.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    bu murat denen şahıs gazete patronunun oğlu ama uydurma isim kullanıyor nedense.. güzel bi küfür edeceksen gerçek ismini veryim sana özelden, küfür boşa gitmesin
    Kemal kardeş sende halkbankasını o duruma düşürenlere küfür et.
    Ben sana isim vermiyecem
    Alem adamlarsınız vesselam

Sayfa 945/997 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •