Onemli Gunler Banner
Sayfa 945/1001 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955995 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 7,553 - 7,560 arası.

Konu: Rakı Sofrası 10

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    bedavaya kafa bulduk, maaş cepte.
    Allah’dan Gs’de yenildi çok arayan olmadı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,769
    Tekelci amca beni sevene kadar, fenere rahat yok.

para verip ırakı almam. bedavaya kafayı buluyorum..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Rakı Sofrası 10

Tekelci amcada Fenerbahçeli herhal , bu durum onuda etkilemiş , bir seviyor bir sevmiyor , bir öyle bir boyle Bir Selim bey’e rakısı hazır diyor bir olmaz diyor .. Bu huysuzlukla kime cekmis bu tekelci amca ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Tekelci amcanin kabahati ney, yegeniylen Mustafa beyi Bizansa cagirdinda 1 koli irakiylan gelmedilermi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tekelci amcada Fenerbahçeli herhal , bu durum onuda etkilemiş , bir seviyor bir sevmiyor , bir öyle bir boyle Bir Selim bey’e rakısı hazır diyor bir olmaz diyor .. Bu huysuzlukla kime cekmis bu tekelci amca ?
    Olmaz demedim yahu, amcam kizacak simdi 1 hafta oncesinden haber verin dedi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tekelci Amcamlam konustum, kendisi icin gelecekse sorun yok emme, Selim oglum icin gelecekse "HAYDAR" tezgahin altinda diyor!

Haaa... Bir de gelmeden once, en az 1 hafta evvelinden haber iletsin diyor, siparis verecekmis!
    Olmaz demedim yahu, amcam kizacak simdi 1 hafta oncesinden haber verin dedi!

Haydar demişsin abı nasıl geleyim ?

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Haydar demişsin abı nasıl geleyim ?
    Kendisi icin demis Tekelci Amcam, Selim bey icin Haydar hazir diye belirtmis!

Irakiyi teslim aldiktan sonra, nereye gidecegini ne bilsin?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,769
    Kendisi icin demis Tekelci Amcam, Selim bey icin Haydar hazir diye belirtmis!

Irakiyi teslim aldiktan sonra, nereye gidecegini ne bilsin?
    yeğeni ziyaret vakti mustafa..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 945/1001 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •