Sayfa 947/1000 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,569 - 7,576 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bizim kapıda görevli polisler anlattı abi ya ilk elden bilgi yani . Herkes yatak odasına saklıyor diyorlarmış. Nereye nasil bakacaklarini biliyorlar . Adamlar bir de evi bozdularsa kitap gibi düzleyip gidiyorlarmış sen eve gelince hırsız girdiğini bile anlamıyormuşsun.
    Bir de kapılar için yeni bir yöntem bulmuşlar, şaka gibi ama nasıl açtıklarını polislere bile anlatmıyormus adamlar.
    kapıdan değilde pencereden giriyorlar . kastırma yöntemi.

tornavidayı sok alt köşeden az bi kanırt pat diye atıyor kendini.

var çilingir arkadaşımız . kapında isterse 10 tane kilit tak
    .....

eniyisi altınları arabanın bagajında tutmak
    .....

Vay canina yahu, tam profesyonel hirsizlarin arasına düşmüşüz, tikkatli olmak lazim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    TL'ye güvenmeyen sadece vatandaş değil, referans alınan para birimi ortada... havaalanında dış hatlar cıkışına yakın yerlerede asılı

Belki de böyle olsun isteniyor? Eskiden Taksim'de AKM vardı,dün Yeşilköyde AHL vardı,bugün var mı yok? Stadların adı arena olarak değiştirlmedi mi? Ama TL üzerinde resmi hala var.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    kiloyla altın var lakin banka kasasına yılda 400 tl. vermeye para yok..?
    Dostum ben hepimiz adına konuştum ya . Yoksa bendeki altın 3 gram falan, 997 gram da sizden çıkar galiba.
    3 gram altın var onu saklayamam çarparlar benden .

Reha abi kızacak şimdi. Git kapıya koy çalınırsa ben veririm , ne tatava yapıyorsun diyecek

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Vay canina yahu, tam profesyonellerin arasına düşmüşüz, tikkatli olmak lazim!
    .....

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tamamiylen dedektor sehir efsanesi, polis senden benden farkli biri degil, oyle olsa bizim sitedeki polis beylik tabancasına kadar çaldırmazdı hırsızlara.

Eviniz size cok buyuk gelebilir, yengem esyalari düzenli bir sekilde alip koydugundan anaaa... hayatta bulamaz dersiniz, hirsiz icin ise cok cok kucuk bir yerdir.
    Vallahi bilmiyorum abi .

Abi ben bu altın tavsiyesinde bulunan arkadaşların isimlerini yazdım bir kenara . Döşeme altına, vestiyerin içine bakacakmışız. Birisinin altına da duvarın içindeymiş yanımıza uyutucu sprey almamız lazımmış duvarı delerken ses çıkmasın.

Birazdan da pırlantam var nereye saklayayım diye sorarım pırlantası olanları da not ederiz .

pırlantam ney olsa sigortalatırım yahu.
    .....

Sayfa 947/1000 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •