Sayfa 947/1000 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,569 - 7,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. Objektif olun takım tutar gibi adam tutmayın.
    Bu yapamadığımız sürece yazık olacak bize.
    Görüşme hoş değildir, doğru bir şey değildir!

Ha buna rağmen binali mi İmamoğlu mu derseniz,
    ben kesinlikle İmamoğlu derim oda ayrı konu tabi.

2. Gercekten suna anlam veremiyorum.
    ortada bir belediye secimi var.Ve sorular calindi mi calinmadi mi gunlerdir..
    allah askinda orada sunucu izafiyet teorisini mi soracak ?fizik sorusu mu soracak ta cok onemli bir husus bu..
    adamin soracaklari oyu neden size versin insanlar,secilirseniz ne yapacaksiniz,suriyeli sorunu,feto,kurtler, bunlar zaten..keza aynen de sadece bu konulari sordular.

3. Geçiniiiiizzzzz Başka bişey bulun...BAS-İT daha iyiydi...

4.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    bişey olmaz sıkıntı yok..... ne istedilerde vermedik dediler, parsel parsel dediler,, boy- boy hepsinin pislik adamla resimleri çıktıda bişeymi oldu
    Bencede olmaz çünkü milletçe ahlaki bozuntuya uğradık maalesef.
    Hatta daha çok bile oy alabilir adam işi gerçekten biliyormuş diye.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Tertemiz pırıl pırıl bi adam...Ailesi de...Aynen sizin bizim gibiler...ATATÜRK ün kurduğu modern Türkiye Cumhuriyetinin örnek bir ailesi gibi...Aynı senin benim gibi...

Çamur atmayın tutmaz...Konularına çok hakim, akıcı, detaylı, tatmin edici, tutukluk yapmayan, hazır mıyıızzzzzz, tamam mıyıııızzzzz demekten çok daha komple biri...

70 yaşında da değil ayrıca...Seni beni temsil eden bizim jenerasyondan biri...Teknolojik, mouse kullanabilen, şarkı söyleyebilen, dans edebilen, horon kurabilen, bisiklete binebilen, spor yapabilen biri...

7. Gerek varmıy dış Binali gibi bir şahsın önüne çıkmak için böyle bir girişime? Ben yersiz ve gereksiz oldu. Bu organizasyona rağmen Binali gibi konuşmaktan aciz bir adama galip gelebildi mi ona da hayır.

8. turkey 5y cds: 463,73
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 947/1000 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •