Onemli Gunler Banner
Sayfa 948/1000 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958998 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,577 - 7,584 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Biraz evvel, hirsizlarin dedektorle eve girdiginden bahsedilmis.

Kafanızı biraz kaldırıp evinize bir bakin, evin kendisi zaten demir karkas, PC, essek kadar lcd, yatak çelik yaylı, kapısı menteşesi, muslugu, peteği, buzdolabi, akliniza gelebilecek her turlu metal var.

Dedektör ayar falan tutmaz, yorgana sardıysanız zaten hirsiz kendi bulur.

Dedektor isi tamamen efsanedir, acik alanda topraktaki altin zor bulunur yahu.
    Profesyonel veya yarı profesyonel dedektörler metal türlerini dahi ayırt ederek bulur,evde duvara gömsen dahi bulur. 5 metre derinlikteki gömü veya artezyen kuyusu,tekne şamandırasının çıpası gibi yerler en güvenlileri.

2.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    kapıdan değilde pencereden giriyorlar . kastırma yöntemi.

tornavidayı sok alt köşeden az bi kanırt pat diye atıyor kendini.

var çilingir arkadaşımız . kapında isterse 10 tane kilit tak
    Valla apartmanın 9. kattaki dairesine pencereden girmişlerdi.Mantolama yapmak için iskele kurulduğunda.Ev sahibi dumur tabi,normalde böyle birşeyi tahmin edemez

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Valla apartmanın 9. kattaki dairesine pencereden girmişlerdi.Mantolama yapmak için iskele kurulduğunda.Ev sahibi dumur tabi,normalde böyle birşeyi tahmin edemez
    açamayacağın kapı yok pencere ev oto fark etmez.

https://tr.banggood.com/Broken-Key-T...r_warehouse=CN
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Profesyonel veya yarı profesyonel dedektörler metal türlerini dahi ayırt ederek bulur,evde duvara gömsen dahi bulur. 5 metre derinlikteki gömü veya artezyen kuyusu,tekne şamandırasının çıpası gibi yerler en güvenlileri.
    Gidin siz bulun, o zaman.

Iki cins metal dedektörü vardir, 1. metallerin manyetik rezonanstaki değişimini izler, sinyal verir birakin evi topraktaki mineral yapısından bile sürekli sapıtır.

2. Olarak, toprak radari denilen VLF dedektörler vardir, bunlar topraktaki yapıdan etkilenmez, fakat yönlendirildiği yerdeki tum metallere tepki verir.

Benim bilgim bu kadar, buyurun siz daha ayrıntılısinı yazin da ben de öğreneyim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,765
    Altınlar için güvenilir bir liman arayan, emanet olarak bana bırakabilir..

Yöneticiden daha güvenilir bir yer olamaz..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Dağılalım beyler, buradaki profesyonel hirsizlarin dersi bitti, kapınızın arkasına gardrop devirmeyi, PVC pencerelerinize içeriden sac vidasiylan bir kac yerden sıkmayı unutmayın!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Altınlar için güvenilir bir liman arayan, emanet olarak bana bırakabilir..

Yöneticiden daha güvenilir bir yer olamaz..
    Bunun hemserisini bilen, salagin en onde gideni degilse birakmaz!

Hirsiz şansınızı deneyin, cok daha az ihtimaldir calinmasi, bu herif ise tam Tosun bank!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Gidin siz bulun, o zaman.

Iki cins metal dedektörü vardir, 1. metallerin manyetik rezonanstaki değişimini izler, sinyal verir birakin evi topraktaki mineral yapısından bile sürekli sapıtır.

2. Olarak, toprak radari denilen VLF dedektörler vardir, bunlar topraktaki yapıdan etkilenmez, fakat yönlendirildiği yerdeki tum metallere tepki verir.

Benim bilgim bu kadar, buyurun siz daha ayrıntılısinı yazin da ben de öğreneyim.
    Şimdi direk link bulamayacağım ancak manyetik rezonans ile beraber ground penetrating radar(sanıyorum VLF nin yüksek frekanslısı) taramasını biraraya getirip uygun anten ve yazılım vasıtasıyla çözümleyen sistemler. Gelişmiş GPRların da başarılı olduğunu iddia edenler var.Tabi bütün bu firmaların hepsi mi definecileri kekliyordur bilemem,illa içinde gerçekten iş yapanı vardır,yüksek teknoloji firmaları prestijlerini sarsacak topa girmemişlerdir diye düşünüyorum.

https://kts-electronic.com/en/ground...-gpa-1000.html

Sayfa 948/1000 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •