Onemli Gunler Banner
Sayfa 949/1002 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,585 - 7,592 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Ne olacaktı ya

Kaçınılmaz son

işid,taliban vb gibi kafa bu

Birde ÜLKEM yıkıldı.

Bunamı takacam.Elimden bir şey gelmiyor.

Koca ÜLKEMİN kurumlarını mahvettiler.
    Aynen,vermişler tek adamın eline silahı kafasına göre sağa,sola ateş ediyor,elbet bir son bulacak,ama arkada pek çok enkaz bırakacak,toparlayana kadar tekrar biri daha çıkacak bu süreç böyle devam edecek,Türkün düşmanı hiç bitmez,bu tarihler boyunca hep böyle olmuştur,oysaki beyaz akıllı insan türünün soyunun Türk olduğunuda bilmezler...Tedavisi zoraki iyi eğitim....Buradaki beyaz manası akıllı manasınadır,kök MU'dur.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İş Bankası Genel Müdürü Aran: TCMB’den aralıkta 100 baz puanlık daha faiz indirimi bekliyorum
    İş Bankası/Aran:
    -Yüksek kurun bilinçli bir tercih olduğunu düşünüyorum. Kur düşsün istenmiyor
    -Mevduat arasındaki denge yabancı para mevduatı eğilimiyle bozulmuş durumda
    -Dolarizasyon konusunda çok uç bir durumdayız
    -Enflasyon düşmeden yapılan hamlelerin karşılığı olmuyor-BHT

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 949/1002 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •