Sayfa 949/1019 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon
Arama sonucu : 8150 madde; 7,585 - 7,592 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    en kıytırık firma borsada milyar üstü piyasa değeri.printaş onların yanında altın madeni gibi bence sadece kimliğini bulup bir üretim yapsa yeter üretim bile yapmasa gyo şirketlerine bakıyorsun üç beş gayrimenkulü var piyasası yine milyar üstü .yüzde yirmi beşe yakını ellerinde borsaya açılıp satsa tüm var sa borçları tek seferde öder bence .istekli iyi bir yönetimle tabiki...
    Akıl alacak gibi değil bunları düşünmüyor olmaları imkansız 100 binlira sermayeli yibitaş 95 000 leri gördü rabakların 45 bin lira sermayesi var 25 milyon sermayeli borsada sirketler kalmadı gibi 100 milyona satılık evlerin olduğu ülkede printaş ne yapmaya çalışıyor rabaklara benzedi iyice tozlu çekmecelerden çıkamadı bir türlü.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Akıl alacak gibi değil bunları düşünmüyor olmaları imkansız 100 binlira sermayeli yibitaş 95 000 leri gördü rabakların 45 bin lira sermayesi var 25 milyon sermayeli borsada sirketler kalmadı gibi 100 milyona satılık evlerin olduğu ülkede printaş ne yapmaya çalışıyor rabaklara benzedi iyice tozlu çekmecelerden çıkamadı bir türlü.
    S.A.Onur kardeşim benim duyduğumu bir başkası da duyu yorsa bu iş de sakıncalı bir durum yok bence dediğiniz gibi çbs var iken borsaya kote olan çbs karşısında bakkal dükkanı sayılan çoğu da 5.10.15 yıllık şirketlerin 10.20.30.40 katlaması ali beyin zoruna gitti bence demek ki kote için çoğu işlem tamam ki bu işe kalkıştı şirket en son vergi barışından da faydalanmış ve 2taksit ödemiş bu durumda artık dedi kodu yerine net bilgilere odaklanmak lazım zaten çaldı on yıllarımızı ali çavuş oğlu artık yalan namına ne yapsa boş ömür kalmadı ve borsanın yatırımcı sayısı milyonlarla anıldığı zamanı es geçeceğini sanmıyorum sana zahmet takaslara bak arada.

3.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    S.A.Onur kardeşim benim duyduğumu bir başkası da duyu yorsa bu iş de sakıncalı bir durum yok bence dediğiniz gibi çbs var iken borsaya kote olan çbs karşısında bakkal dükkanı sayılan çoğu da 5.10.15 yıllık şirketlerin 10.20.30.40 katlaması ali beyin zoruna gitti bence demek ki kote için çoğu işlem tamam ki bu işe kalkıştı şirket en son vergi barışından da faydalanmış ve 2taksit ödemiş bu durumda artık dedi kodu yerine net bilgilere odaklanmak lazım zaten çaldı on yıllarımızı ali çavuş oğlu artık yalan namına ne yapsa boş ömür kalmadı ve borsanın yatırımcı sayısı milyonlarla anıldığı zamanı es geçeceğini sanmıyorum sana zahmet takaslara bak arada.
    75.36 dan 75.41 çıkmış 12 bin lot oynama olmuş 2019da bayağı ümütlenmiştim olmadı konuşulanlar dedikodu mahiyetinde değildi patronun ağzından duyduk yılbaşına yetişmiyebilir ocakmı şubatmı konusu oldu marta tamam olur nisana kalmaz diye konuşuldu ne oldu bilmiyoruz yatırımcıların akın akın borsaya geldiği bu dönemde görünen köy kılavuz istemez derler aklından ne geçiyorsa bilmiyoruz zamanı geldi bence bi ihtimal var sona kalan mantığı ile hareket ederse borsada primli hisselerden kaçanların dikkatini çekecektir hayırlısıyla konuşulanlar umarım dedikodu mahiyetinde değildir aslı olabilirde.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    75.36 dan 75.41 çıkmış 12 bin lot oynama olmuş 2019da bayağı ümütlenmiştim olmadı konuşulanlar dedikodu mahiyetinde değildi patronun ağzından duyduk yılbaşına yetişmiyebilir ocakmı şubatmı konusu oldu marta tamam olur nisana kalmaz diye konuşuldu ne oldu bilmiyoruz yatırımcıların akın akın borsaya geldiği bu dönemde görünen köy kılavuz istemez derler aklından ne geçiyorsa bilmiyoruz zamanı geldi bence bi ihtimal var sona kalan mantığı ile hareket ederse borsada primli hisselerden kaçanların dikkatini çekecektir hayırlısıyla konuşulanlar umarım dedikodu mahiyetinde değildir aslı olabilirde.
    2019 Dan bu güne yatırımcı sayısı neredeyse 8.10 kat armış sermayeler keza öyle şirket sayısı neredeyse iki katına yaklaştı bu sebeplerdendir ki artık yolun sonuna engel teşkil edecek bir şey kalmamıştır diye umut ediyorum resmi evrakları takip edelim her zulmün bir sonu var diye bilmiyor muyuz!

5.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    2019 Dan bu güne yatırımcı sayısı neredeyse 8.10 kat armış sermayeler keza öyle şirket sayısı neredeyse iki katına yaklaştı bu sebeplerdendir ki artık yolun sonuna engel teşkil edecek bir şey kalmamıştır diye umut ediyorum resmi evrakları takip edelim her zulmün bir sonu var diye bilmiyor muyuz!
    Zorluklar insana çok şey öğretiyormuş 2014te bu şirket borsada işlem görüyor olsaydı %100 ihtiyaçtan dolayı satmış olurdum şimdi en azında %1 ihtimalde olsa ya açılacak yada açılmıyacak bi umudumuz var şirketin köklü geçmişi var ve bu kökler birgün gelecek birleşecek 95000 lira sermayesi varken hisse fiyatı 300 dolardı 263 kat sermayesini artırdı bedellileri saymasak bile hisse fiyatı 1 doların üzerinde yapar 10 yıldır uyuyan güzel neyi bekliyorsa yavruları bile kaç kat büyümüştür. Zalimin zulmü mü zulümün mükafatı mı aynen bekliyoruz kaderimizde ne varsa razıyız.

6. Kaderimizde ne varsa elbet boynumuz ince razıyız ancak bilinçli yapılan bir soygunu,vurgunu,hırsızlığı kader deyip bağrımıza basamayız Ali Eşref Çavuşoğlu'nu ve kardeşlerini ömürlerinde bir kez dahi olsun son kez insaniyetliğe,dürüstlüğe,merhamete,insafa,doğruluğ a ve çok daha önemli HAK YOLUNA davet ediyorum artık son demlerimiz bu gün varız ama yarına çıkamayabiliriz on binlerce kul hakkıyla ahirete intikal etmeyiniz oradaki son pişmanlık fayda etmiyor bilesiniz istedim..Ver artık iade et alın terlerimizi,helal paralarımızı da helalleşelim musalla taşında çaresiz yattığında hakkımız helal olsun iyi insandı diyelim ki Allah (cc) kul hakkıyla gitmediğin için seni affetsin yoksa işiniz çok zor kendinizi kandırıyorsunuz bu dünyada felakete yürümek için ihtiras asla bitmez akıllı,mantıklı,imanlı,ihlaslı olmak lazım..Ytd..

7. Reis haklısın hepimiz haklıyız emeğimizin alınterimizin akıbetini bilmiyoruz kulli ve cuzzi kader inancımız var Allah tan ve kuldan gelen kader burda çavuşoğullarını işlediği suçlar varsa spknın yazılarından anlaşıldığına göre var ve bununla ilgili kararı verecek olan devlet bizim elimizden gelen bir şey yok ceza ve mükafat ilk önce cuzzi kadere sahip olan devletimize sonrada kulli kader sahibi Allah'a havale ettiğimiz sorunlarımızdır yine imtina ettiğimiz konular arasında haram, yalan, iftira, gıybet, zinada kul hakkına girer devletimize düşen görev belli bu şaibeli ve mumamlı durumdan bir an önce kurtulmak yatırımcıların güvenini kazanmaktır borsaya gelen yeni nesil gelecektede bizim düştüğümüz durumlara düşecektir bu kurumsal düşünceye zarar verecek olanlar toplumun kalkınmasınıda etkileyecektir hiç bir fikir yanlız hayata geçmez insanların kaybolan güvenleri umutlarına zarar verecek ve hiç bir konuda görüş bildirmiyecek girişimde bulunmayacak içine kapanacaktır kurumsal düşünceler geçmişten gelen (imece) gibi ve gelecekte herkesin fayda göreceği büyük yatırımlardır birlikle ve adaletle yapılan her iş topluma fayda sağlar refahını arttır.

8. Selamlar..Reis,değerli,kıymetli fikir ve düşüncelerinize katılıyorum yani hepimizin doğruları aynı mağdur edilmişiz paramızı gasp ettiler ,alavere,dalavere,hile,şaibe ile çaldılar bizleri resmen sıkıntılara,düşüncelere,zorluklara ,acılara,psikolojik çöküntülere,huzursuzluklara,hastalıklara vb.dertlere yuvarladılar..Biliyorum bu bizim sınavımız Allah (cc) büyük dert, keder,elem,felaket,musibet vermesin gerisine insan bir şekilde alışıyor ve dayanmaya çalışıyor zoruma giden tek şey adaletsizlik,hakkaniyetsizlik ve haksızlıklar ..Hayırlı günler..

Sayfa 949/1019 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •