Sayfa 949/975 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,585 - 7,592 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. bedava hisse ucuzun ucuzu olabilir ama birde hissenin ederi var...biz spegin niyetini bilemeyiz dibide bulamayiz...temel olarak ucuz mu ucuz bitti..bir yerden almak gerekiyor ucuzun ucuzu olacak diye seyretmenin anlami yok...agir agir kademeli almak mantikli..spegin acelesi yok zaten...

2. kod adı becerikli ise demekki spk ya hiç takılmamış...dünyada neler olmuyor ki
    bilişim dünyasında her işlemin bir kaydı vardır ve silinmez bence...

al-sat değildir.

3. bedelli , bedelsizden sonra tahta ağırlaşır , bunu bildiğim için uzun süre tahtanın hareketlerini izledim , 2.73 ortalamayla alıma karar verdim .kademeli alım en sağlıklısı şu an

4.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    kod adı becerikli ise demekki spk ya hiç takılmamış...dünyada neler olmuyor ki
    bilişim dünyasında her işlemin bir kaydı vardır ve silinmez bence...

al-sat değildir.

adam fınansal okur yazar vede piyasaların en iyisi bence o yüzden tahtası da zordur

5. bu duruma biz kısaca finans okur yazarlık değil "sazan sarmalı" diyoruz.bir dolandırıcılık yöntemidir kısaca...aracı kurumlar -iştirakler -vs.
    iyi yere tezgah açmış "becerikli" ve çetesi"
    al-sat değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    bu duruma biz kısaca finans okur yazarlık değil "sazan sarmalı" diyoruz.bir dolandırıcılık yöntemidir kısaca...aracı kurumlar -iştirakler -vs.
    iyi yere tezgah açmış "becerikli" ve çetesi"
    al-sat değildir.

kazanıyor olsaydın ben biliyorum bu işi derdin , kaybedince veryansın patron

7. kaybettiğimi söylemedim...
    zarar kelimesini kullandım
    şeffaf lıktan zarar gelmez sadece birazcık ticari ahlak yeterli olur...grafik ahlaksız bir grafik ve bu şirkete ait...firma sahibinin piyasadaki takma adını bile siz söylediniz "becerikli amık " diye.
    amerikanın en büyük finans baronlarının aileleri asırlar önce hertürlü suç ve çetelerin içerisindeydi diye bir belgesel izlemiştim .avukatın birisi dedesinin nasıl bir ganster oldugundan bahsediyordu.ve şu cümlelerle bitirmişti"ben artık yasal soygun vs "yapıyorum diye gülerek kendini ive hukuk sistemini ifşa etmişti amerikadaki yani bir nevi bal tutan parmagını yalar daha dogrusu kravatlı profesyonel SAZAN SARMALI KURGUSU belkide kim bilir

al-sat değildir.

8. Alıcılar iştahsız, ayı hafiften pençesini savursa barikat yıkılabilir.

İzlemeye devam...

Sayfa 949/975 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •