Sayfa 95/419 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 3351 madde; 753 - 760 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Açın bakın bu ay capesize da iki kez yüzde 26 lık günlük artışlar oldu.Baltıc 2000 dolara nasıl geldi anlamadık ,şimdi biraz duruldu ama iki gün yüzde 20 lik artışlar olsa nasıl 3000 dolar oldu anlıyamayız bile.Ondan sonrası zaten malum.
    Supramax spotta şu anda 25 bin dolar civarı. Mart-Nisan vadeli ise 28 bin dolar civarı. Spot fiyatlar Mart’a kadar %10-15 artar gibi. Daha yüksek artış olacaksa vadeli fiyatlar öncü gösterge olur gibi.

Hele şu 12 aylık karın bir etkisini görelim ilk üç ayın hesabını sonra yaparız.Daha mart sonuna çok var sn meteor.Ama en azından şunu görüyoruz ki o kadar baskıya rağmen dolar kuru baskılanamıyor ilk üç ayda da kambiyo karı yazacak.Bu neden kkm ye başvurmuyor onu da anlıyamadım ya neyse.

Burası rüştünü ispat edeceği yer..
    307 direncini geçerse, limit is the sky olur...

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hele şu 12 aylık karın bir etkisini görelim ilk üç ayın hesabını sonra yaparız.Daha mart sonuna çok var sn meteor.Ama en azından şunu görüyoruz ki o kadar baskıya rağmen dolar kuru baskılanamıyor ilk üç ayda da kambiyo karı yazacak.Bu neden kkm ye başvurmuyor onu da anlıyamadım ya neyse.
    Aslında gsdde kkm için başvurmuştu. Holding niye yapmadı bilemedim. Büyük ihtimalle o kadar da güvenmiyor...

5. Endex e gore hareket etmeye başladık. Düşerse düşüyoruz. Çıkarsa çıkıyoruz. Buraya kadar endex ile paralel geldik çünkü. Bilançoyu fıyatlamana gerek yok.. Daha çok vaktımız var. Dun karanlık oda da 2 kademe aşağı bas. Soran olursa bugun artıdayız...İnfo daki arkadaşı tebrik ediyorum. O ne ısterse onu yaşıyoruz malesef...

6. Bugün artık holdingin ve denizciliğin Muhasipleri xxx ve yyy beyler vergi dairesine bilançolarını sundular ve çaylarını da içip şirketlerine döndüler.En geç kapanış sonrası kapa gönderirler muhasebe servis sekreterleri.Hayırlısı olsun.
    Asıl Martta görüşürüz.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

Baltıc dry bugün ne oldu bilen var mı arkadaşlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    vergi finansallarının açıklanması 25 şubata ertelendi

Sayfa 95/419 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız