Sayfa 95/726 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 5802 madde; 753 - 760 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1.  Alıntı Originally Posted by HİSSİYAT Yazıyı Oku
    Thyao 3.çeyrek de 6.2 milyar kar açıkladı ,kabaca o zamanki dolar tl kuruna göre bile dolar şu anda %50 prim yaptı.Sadece 3.çeyrek karı dolar bazında 9.8 milyar tl ediyor yaklaşık olarak.Herhalde dolar olarak tutuyorlardır
    Dolar artışını ve 2019 yolcu rakamları 2022 de yakalanacağını düşünürsek ,2022 yıllık kâr 20 milyar geleblirmi ))

Y.t.degildir.

Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Dolar artışını ve 2019 yolcu rakamları 2022 de yakalanacağını düşünürsek ,2022 yıllık kâr 20 milyar geleblirmi ))

Y.t.degildir.
    💸 bazlı değerlendirmek daha sağlıklı olacaktır. 2 milyar 💵 kar gelse güzel olur.

3.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    bazlı değerlendirmek daha sağlıklı olacaktır. 2 milyar kar gelse güzel olur.
    American airlines ve delta yı takip ediyorum

Onlar bu hafta kayıptalar

Omicron endişeleri umarım THY ye de sıçramaz

4. Güncelleme- Fransa, İngiltere'den gelen yolculara "seyahat kısıtlaması" getirdi

PARİS (AA) - Fransa, yeni tip konoravirüsün (Kovid-19) Omicron varyantının yayılmasını
    önlemek amacıyla İngiltere'den gelen yolculara seyahat kısıtlaması getirdi.

Fransa Hükümet Sözcüsü Gabriel Attal, BFMTV kanalında yaptığı açıklamada, İngiltere'den
    gelen yolculardan 18 Aralık'tan itibaren son 24 saatte yapılmış PCR veya
    antijen testi isteneceğini belirtti.

Bu yolcuların Fransa'ya gelişlerinde 7 gün izole olması gerektiğini ifade eden Attal,
    İngiltere'den Fransa'ya ancak zorunlu hallerde seyahat yapılabileceğini vurguladı.

Attal, İngiltere ile sınırın daha sıkı şekilde kontrol edileceğini söyleyerek ülkede
    Omicron varyantına bağlı vaka sayısının 240'a çıktığı bilgisini paylaştı.

İngiltere'de dün, son 24 saatte 78 bin 610 bin Kovid-19 vakasının tespit edilmesiyle
    "bu yılki en yüksek vaka sayısı"na ulaşılmıştı.

-AA-
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

5. Satışının %88 dolar olan THY uzun vade helede marttan sonra düşünemiyorum,
    Sabırla 2022 3 çeyrek bilancoya kadar durabilirsem şahsen iyi olabilir diye tahmin ediyorum,dolar zirvesi 5 USD eski))

Ynt.degildir.

6. Dolar herhalde bir 70-80 TL olduğunda thy 40-50 TL olacak gibi.
    Yahu dolar hergün %4 civarı TL ye itelerken bizimki git gelll git gelll ulan %2 artarken bile 40 takla attırıyo açıkçılar.
    Ulan açıkçının karı TL lan ne kazanıyo bu gerizekalılar %2-3 indir kaldır hergün uğraş dur yahu dolar bazlı thy si işc si zibilyon tane şirket çöp fiyatta dğeil çöpünde çöpünde ama adamlar hergün açık yapma peşinde vallahi helal olsun bu kafayla iyi nefes almayı unutup gebermiyolar.
    Ulan elindeki para TL açık yaptın kar ne TL ulan dolar TL ye hergün %3-4 geçirirken %2 kar etsen ne etmesen ne be mal oğlu mallar.

23,60 dan sattıklarımı geri aldım ulan almaz olaydım arkadaş ya ettiğim kara sevinemiyorum dolar olmuş 15,50 akşamına belki 16-17 ulan bu %2,5 verirken bile 100 kere git gel yapıyor ya 4-5 kademe çıkmaya görsün hemen açıkçılar üşüşüyor dangalak herifler cidden kar ettiklerinimi sanıyorlar yoksa paralarının eridğinin farkında değillermi.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7. Son durum

8. Bank of un mal sattığı yerde a1 koştur koştur açık yapmaya. Yerli ve milli açıkçı şeref yoksunları 29 milyon tl de 200 bin TL kazandığını kar sayar dangalaklar ulan doların artışından ettikleri zarar en az 1,5 milyon TL.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 95/726 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •