Sayfa 95/108 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon
Arama sonucu : 860 madde; 753 - 760 arası.

Konu: NTGAZ - Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...-qwwGMFSw&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu sebepsiz düşüş hiç hayra alamet değil.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

3. Avrupa gaz fiyatlarını sabitledi. Havalar çok soğuk olmadığı için depo doluluk oranları ortalama %85 ler seviyesinde...
    Gaz talebindeki artışı beklemekte yarar var.YTD!

4. Bizim bilmediğimiz, piyasanın bildiği olumsuz birşey var.... Teknik, taktikte işlemiyor...Teknik olarak dip seviyelerde olmasına rağmen satış yiyor...

5.  Alıntı Originally Posted by piyer Yazıyı Oku
    Bizim bilmediğimiz, piyasanın bildiği olumsuz birşey var.... Teknik, taktikte işlemiyor...Teknik olarak dip seviyelerde olmasına rağmen satış yiyor...
    hiç zannetmiyorum piyasanın birşey bildiğini.son gelen harika 3.çeyrek bilançodan önceki hafta hisse 31 den 25 e inmiş ne oluyor bilanço kötümü gelecek dedirtmişti ama gelen bilançoyla piyasanın hiçbir şey bilmediği ortaya çıktı ki hisse gelen harika bilançoyla roketleyip 25 ten 55 e geldi.buradada bir düzeltme yapıyor gibi

6. Endeksin rallisi, muhteşem sayılabilecek bilanço , Avrupa'da ki enerji krizi,artan enerji fiyatlaları,fk yi 15 yapacak fiyatı bile göremedi, lng fiyatları nin çok önemli olduğunu pek sanmam satış yuzdesindeki payı düşük bildiğim, önemli olan CNG fiyatları onun güncel fiyatları ni gorebilen varsa yazsın, normalde temmetu ile uzun vade düşündüğüm hisseyi sıfır maliyete çektim, pazartesi salı kanala giderse iyi olur, endekste bozulma olmadan 50 yi kırmasıni hiç beklemezdim, artık nasip kısmet, yatırım tavsiyesi değildir al SAT tut tavsiye si hiç değildir,

7. TTF Gas ın 10 günde 150den 80 euroya düşmesi etkili oldu

8.  Alıntı Originally Posted by Koçibey Yazıyı Oku
    Forumdaki arkadaşımız Koçibey Twitter'da NATUREL GAZ'la ilgili çok güzel paylaşımlar yapıyor .Tüm ortakların takip etmesini öneririm

Sayfa 95/108 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •