Sayfa 95/690 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 753 - 760 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Açıkçıların olup açıklarını kapatamaması daha güzel bir durum hissede sağlam bir spek varsa o açıkçıları duman eder bu fiyatlardan kapatamayan açıkçılar 3 ün üzerinde kapatmaya karar verirse hisse nereye gider siz düşünün flap olsun gersan olsun hep bu şekilde yükseldi önemli olan speğimizin sağlam olması Rabbim ona güç versin bizde iki lokma bişeyler yiyelim inşallah bu arada zamanında 6 liralardan gelmiş ilginç bir durum ve kar eden bir şirket ama bugün en çok hoşuma giden yüksek bir işlem hacmi ile tavan olması bnm açımdan en umutlu yanı bu yarın olsun hayır olsun bakalım

2. yarın yukarı açıp hızla yukarı çekip malları verebilirler kısacılar dikkat uzunculara bir şey demiyorum.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Anasını satayım onca zaman bekledim zararla çıktım şansa bak,dün de izledim şahsen beni acayip korkutmuş o yüzden almayı düşünmedim

5.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Anasını satayım onca zaman bekledim zararla çıktım şansa bak,dün de izledim şahsen beni acayip korkutmuş o yüzden almayı düşünmedim
    Gözünüz değdi hisse devrekesici yedi 😀

6. [QUOTE=hayat2000;1445926]Gözünüz değdi hisse devrekesici yedi ��[/QUOT

Olumlu mu bu durum?

7. [QUOTE=hayat2000;1445926]Gözünüz değdi hisse

Sağlık olsun birşey olmaz

8. [QUOTE=didim;1445991]
     Alıntı Originally Posted by hayat2000 Yazıyı Oku
    Gözünüz değdi hisse devrekesici yedi ��[/QUOT

Olumlu mu bu durum?
    Tahtacı sert hareketini önlemek için devreyi kesiyorlar. Küçük Yatırımcı korunmuş oluyor. Ama devrekesici acilana kadar.

Sayfa 95/690 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •