Sayfa 951/1000 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Bir önceki Greta' ydı da bu kim ola ki?
    Müptezelin teki :D

2. Canlı yayını kaçırdık, youtube'dan kayıttan baştan başladım..2 saat..

3.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Her dönem değişiyor bu tetikçiler, bir dönem Meriç Köyatası ile Engin Ardıç sahneye sürüldü, Meriç Köyatası ekol değiştirdi barınamadı, Engin Ardıç'ı ise nükleer bomba bile öldüremez, sürünerek de olsa yaşıyor hayatta..

Bir dönem sonra kimler sürülecek sahneye merak ederim mesela, yenilere bakarım potansiyel ararım..
    Meriç Koyatasi AOG Turkinvest te Nasrullah Ayan la işler çevirdi diye hatırlıyorum Nasrullah iflas edip kaçınca Köyatasi nereye gitti bilmiyorum , Engin Ardıç gibiler için 60 li yıllarda bir film bile yapıldı, Man of All Seasons ,diye sanıyorum Netflix Turkiyede var ,
    Bu şahısları hatırlayıp hatırlatmaniz bana star li günlerin nostalji sini yaşattı.

4.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Meriç Koyatasi AOG Turkinvest te Nasrullah Ayan la işler çevirdi diye hatırlıyorum Nasrullah iflas edip kaçınca Köyatasi nereye gitti bilmiyorum , Engin Ardıç gibiler için 60 li yıllarda bir film bile yapıldı, Man of All Seasons ,diye sanıyorum Netflix Turkiyede var ,
    Bu şahısları hatırlayıp hatırlatmaniz bana star li günlerin nostalji sini yaşattı.
    Çoktandır görmüyordum, hala yazıyormuş..

3 Şubat

Dolar 8.5 liradan 7.15 e düştü ama devletin garantili otoyol ve köprü geçişleri için yaptığı dolar hesabı 14 lira İthalatçıların sipariş verirken yaptığı dolar hesabı 12 lira dolayında.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/u...ca-332989h.htm

5. Ehe ühü...Nagehan' ın provakasyon yeteneği Muharrem İnce' yle İmamoğlu' na işlemiyor görünen o ki

İmamoğlu aynen iade edebiliyor, iade edince yalnız Nagehan error veriyor...

6. Kriptoda dayak klübü iş başında. Toplam piyasa değeri 2 trilyon altına indi. Eş zamanlı olarak ABD borsaları da inişte.

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Ehe ühü...Nagehan' ın provakasyon yeteneği Muharrem İnce' yle İmamoğlu' na işlemiyor görünen o ki

İmamoğlu aynen iade edebiliyor, iade edince yalnız Nagehan error veriyor...
    İmamoğlu ile kimse başedemez,yeni başkan o,seçileli çok oldu.Gerisi zaman meselesi,ayrıntı.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    E geleceğin yatırımıydı.Dıgıtal altındı,artık eski kafalı davranmanın anlamı yoktu,yeni bir çağ yeni bir düzen geliyordu,sisteme başkaldırıydı,merkez bankalarının sınırsız para basmalarına karşı sınırlıydı,kimlik yok ,takip yoktu özgürlüktü de sonunda para da yokmuş onu kimse demedi.Tek sıkıntı orda çıktı yoksa oraya kadar iyiydi.
    Sorun borsada, kripto parada değil. Sonuçta parayı cüzdana çekebiliyorsunuz diye biliyorum. Ama ticaret yapmayacaksanız parayı cüzdanda tutmanın borsada tutmaktan daha doğru olduğu ortaya çıktı.

Merkeziyetsiz bir yapı talep edip, bu yapının unsurlarından biri kazık atınca merkezden yardım istemek işin ironik kısmı olsa gerek.

Toparlarsak kuyumcudan altın aldığınızda sahte çıkma imkanı nasıl varsa bu kripto borsasındada parayı çekesiye kadar ortada para olmama ihtimali olduğunu öğrenmiş olduk. Şimdi borsaların merkeziyetsiz bir yapıda güvence olarak ne arıyacaklarını izleyeceğiz.

Kripto param yok. Ama eskisi kadar olumsuz bakmıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 951/1000 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •